Герої популярного серіалу обирають набір розумних датчиків від Xiaomi

  • 04.05.2017
  • 1767

Набір датчиків Mi Smart Home Security Kit

«В ім'я народу» - таку назву носить новий популярний серіал КНР про антикорупційну компанію. Телесеріал тільки вийшов на блакитні екрани, але вже встиг завоювати серця мільйонів глядачів, як в Китаї, так і за його межами.

Нам вдалося підслухати діалог головних героїв, які, сидячи за горнятком гарячого чаю, розмірковували про набір датчиків Mi Smart Home Security Kit від компанії Xiaomi.

Набір датчиків Mi Smart Home Security Kit у діалозі героїв серіалу

Товариш Чжао Дунлай: «Секретар Лі Дакан, кілька днів тому ми з родиною встановили розумні датчики від компанії Xiaomi, які також не завадили б в наших з Вами подальших операціях».

Секретар Лі Дакан: «О, допоможи мені налити чаю і розкажи все детально».

Товариш Чжао Дунлай: «Набір датчиків Mi Smart Home Security Kit від Xiaomi - сімейство розумних предметів для будинку, що складається з мультифункціонального пристрою, датчика руху, датчиків відкриття вікон і дверей, розумної Wi-Fi розетки (Zig Bee версія) і бездротового комутатора».

набір датчиків Mi Smart Home Security Kit

набір датчиків Mi Smart Home Security Kit упаковка

Секретар Лі Дакан: «Ну ... Чого варта лише упаковка! Відразу видно гарну роботу: стандарти подарункової упаковки витримані, червоний колір символізує позитивні реформи в країні - чудовий подарунок!».

Товариш Чжао Дунлай: «Не всі сучасні пристрої можуть похвалитися своєю ергономічністю, чого не скажеш про набір датчиків Mi Smart Home Security Kit, який приємно здивував мене в мій День народження».

Секретар Лі Дакан: «А скажи-но, які його конкретні функції? Що може цей набір датчиків?».

набір датчиків Mi Smart Home Security Kit мультифункціональний шлюз

Товариш Чжао Дунлай: «Секретар, як Ви можете бачити, найгабаритнішим пристроєм в цьому наборі є мультифункціональний шлюз, який підключається до інших смарт пристроїв, а також виконує функцію нічника, інтернет-радіо.

Далі, це датчики відкриття вікна і двері. Не дивіться на його незначні розміри, адже в режимі реального часу датчики можуть відслідковувати стан дверей і вікон: встаєте вранці подихати свіжим повітрям, виходите з дому, а очищувач повітря в спальні автоматично вмикається; відкриваєте двері в дитячу кімнату, а будильник вже будить Вашу дитину. Так як Ви багато подорожуєте, Вам просто необхідно тримати Ваш будинок у безпеці. У разі небажаних гостей Ви отримаєте сповіщання на смартфон, а також активується сигналізація».

набір датчиків Mi Smart Home Security Kit датчики відкриття вікна і двері

Секретар Лі Дакан: «А що Ви скажете про бездротовий перемикачі?».

Товариш Чжао Дунлай: «Бездротовий комутатор дозволяє дистанційно контролювати ввімкнення і вимкнення приладів через управління розетками, лампами та іншими смарт пристроями. Не докладаючи зусиль, Ви можете підняти з ліжка дитину, а перед сном вимкнути всі прилади одним натисканням. Також за допомогою комутатора Ви можете задати певний алгоритм роботи побутової техніки та піти з дому у своїх справах».

датчики відкриття вікна і двері бездротовий перемикач

Секретар Лі Дакан: «Це дуже зручно. Моїй сестрі має сподобатися».

Товариш Чжао Дунлай: «Наступний датчик - це розумна Wi-Fi розетка Mi Smart Home Socket (Zigbee Version). Розетка дозволяє управляти увімкненням/вимкненням електроприладів з Вашого смартфона, навіть якщо Ви перебуваєте далеко від будинку. C додатком Mi Home Ви зможете дистанційно налаштувати таймер увімкнення/вимкнення живлення Wi-Fi розетки, що запобігає виникненню небезпечних ситуацій, які можуть статися в разі високої внутрішньої температури».

розумна Wi-Fi розетка Mi Smart Home Socket (Zigbee Version)

Секретар Лі Дакан: «Це дійсно може покращити обізнаність людей про електрику і уникнути проблем з безпекою. Це пристрій можна використовувати навіть в будівництві першого інтелектуального заводу».

набір датчиків Mi Smart Home Security Kit

Товариш Чжао Дунлай: «Секретар, є ще один вельми цікавий датчик - датчик руху. Він сигналізує Вам про рухи в кімнаті, а також вмикає підсвічування, коли входите в приміщення, де встановлений датчик. Підключений до багатофункціонального пристрою, датчик руху відстежує будь-які переміщення в квартирі, тоді спалахують LED-індикатори багатофункціонального Mi Smart Home Multifunctional Gateway в якості нічника. Також датчик руху, підключений до дверного дзвінку, відстежує переміщення Вашого домашнього улюбленця. Як тільки той вийде за двері, дверний дзвінок відразу повідомить Вас».

 датчик руху Xiaomi

Секретар Лі Дакан: «Можливо, стрімкий розвиток науки і техніки - це справді щось за межами моєї уяви, але водночас це і хороший бізнес ».

Товариш Чжао Дунлай: «Набір розумних датчиків був створений для управління розумним будинком. Показники його ефективності і функціональності дуже високі».

Секретар Лі Дакан: «Переконали, Чжао Дунлай! Наступного понеділка зайдіть до мене, щоб обговорити внесення розумного будинку в наш план».

Вищенаведений сюжет вигаданий.