Xiaomi представила Smart Curtain Control Set

  • 04.05.2017
  • 2082

Smart Curtain Control Set розумні ролети від Xiaomi

Xiaomi прискорюється в анонсах і випуску нових продуктів. Лише через день після офіційного запуску свого 80-го проекту на краудфандингу, яким є дитячий велосипед, компанія анонсувала новий продукт для розумного будинку. Це вже 81-й продукт від MIJIA - розумний контролер для штор Aqara Smart. Продукт є ролетами для штор з мотором, яким можна керувати за допомогою дистанційного пульта або прямо зі смартфона.

Aqara Smart Curtain використовує протокол зв'язку ZigBee з низьким енергоспоживанням через багатофункціональний інтелектуальний шлюз Mi або канал Aqara для підключення до інтелектуальної домашньої мережі. Таким чином, Ваші штори можна контролювати за допомогою додатка Mi. Крім того, гаджет дозволяє користувачеві встановити таймер в додатку Mi, аби штори автоматично відкривалися і закривалися.

Крім того, в комплекті поставки є бездротовий пульт, який, в якості альтернативи, може бути використаний для управління фіранками простим натисканням. Гаджет також підключається до домашнього сенсора Mi, так що, коли користувач підходить до вікна, домашній датчик автоматично відкриває жалюзі, а як тільки користувач піде, жалюзі закриваються.

Розумні жалюзі AQARA

Крім того, двигун Aqara Smart має функцію запуску при торканні, тому при простому натисканні двигун автоматично починає відкривати жалюзі. Механізм автоматично зупиняється, коли він стикається з опором або перешкодою при відкритті або закритті. Працює гаджет дуже тихо і практично безшумно, шум від роботи двигуна не перевищує позначку 30 дБ.

Пульт для штор AQARA