Компанія Huami презентувала розумний браслет AMAZFIT Health

  • 26.04.2017
  • 886

Китайський партнер Xiaomi, компанія Huami випустила фітнес-браслет AMAZFIT Health з OLED дисплеєм і функцією вимірювання пульсу. Новинка постачається з вбудованим датчиком ЕКГ, який виконує такі функції, як моніторинг частоти серцевих скорочень, моніторинг пульсу та інше,- майже все те ж саме, що і у Mi Band 2. Пристрій виробляється в алюмінієвому корпусі з силіконовим ремінцем товщиною 19 мм, який є безпечним для шкіри.

amazfit health стильний

На передній грані пристрою розташований дисплей з діагоналлю 0.42 дюйми, завдяки якому ви зможете побачити такі функції, як час і дата, а також інші параметри, на зразок пульсу, пройдених кроків і рівня заряду батареї.

amazfit health алюмінієвий корпус

Крім відстеження вашого пульсу, Amazfit Health також оснащений вбудованим датчиком ЕКГ, який може відстежувати дані та відображати їх на власному дисплеї або на смартфоні. У новинці також є фотоелектричний датчик PPG, який стежить за частотою серцевих скорочень і фазами сну.

amazfit health вимірювання ЕКГ

До смартфона або планшета браслет підключається по Bluetooth 4.0 з низьким енергоспоживанням. Корпус браслета захищений від пилу та вологи за стандартом IP67. Пристрій комплектується акумулятором на 95 мАг. Повний час заряду складає 2.5 години, а час роботи від одного заряду становить приблизно 7 днів.

amazfit health захист IP67

Останні відео