Soocas X3 - в бурхливому потоці сучасного життя не варто забувати про дійсно важливі «дрібниці»

  • 23.04.2017
  • 1502

Xiaomi Soocare X3 якісне чищення зубів

Стрімкий технологічний прогрес 21 століття зробив наше життя ще більш насиченим та інтенсивним. Робота, дім, навчання, сім'я, подорожі – все потрібно встигнути, ніде не можна спізнитися. Такий шалений темп призводить до того, що багато важливих питань, що стосуються здоров'я, можуть відкладатися «на потім». Навіть ті, які відкладати не можна в принципі.

Взяти, наприклад, здоров'я зубів. У багатьох людей це питання відходить навіть не на другий, а на третій план! Мовляв, жується та й жується, зуби чистяться та й чистяться – що ще потрібно? Потім, як-небудь піду до стоматолога. Це неправильна думка!

Здоров'я зубів – це надзвичайно важливе питання. Варто лише трохи запустити стан своєї ротової порожнини – потрапите під загрозу утворення карієсу і зубного каменю. І це не кажучи про слабкість ясен, що викликає кровотечі і, досить часто, навіть втрату зуба.

Щоб уберегти себе від подібної халепи потрібно не тільки регулярно відвідувати стоматолога. Потрібно звернути увагу на те, як і чим ви щодня чистите зуби. Звичайна зубна щітка два рази на день? Непогано, але є способи і засоби набагато краще! Ми ж, все-таки, живемо в 21-му столітті!

Одним із кращих інструментів для чистки зубів є розумна електрична зубна щітка Xiaomi Soocas (Soocare) X3. Вона зможе очистити зуби в найбільш важкодоступних місцях, вона зможе стежити за станом ротової порожнини власника, вона зможе забезпечити відмінний масаж ясен! Як? Ми зараз розповімо.

Xiaomi Soocare X3 чорний та білий колір

Під час звичайної чистки «ручним способом», людина робить близько 250 вібрацій, в той час як Soocare X3 здатна досягати до 37 200 вібрацій за хвилину. Завдяки такій високій швидкості електрична зубна щітка здатна надзвичайно якісно чистити зуби.

Xiaomi Soocare X3 електричний двигун

Якщо вас лякає, що подібна швидкість буде дратувати ясна – не хвилюйтеся! Спеціальна округла форма щетинок Soocare X3 оберігає ясна від можливих пошкоджень, забезпечуючи лише відмінний масаж.

Xiaomi Soocare X3 масаж ясен

Крім того, щільність щетинок електричної зубної щітки вище на 40%, ніж у класичної зубної щітки. А чим вище щільність, тим краще відбувається боротьба із зубним нальотом і зубним каменем. Досягається подібний ефект за допомогою об'єднання щетинок в спеціальні геометричні фігури (ромб, овал, трапеція), в той час, як щетинки класичних зубних щіток найчастіше розташовані в формі кола.

Xiaomi Soocare X3 щетинки

Прекрасно розуміючи, що стоматологи рекомендують міняти зубну щітку кожні 3 місяці, конструктори Soocare X3 передбачили можливість зміни насадок зубної щітки.

Крім різних режимів чистки, щітка має вкрай корисну інновацію – розумну складову. За допомогою спеціального мобільного додатку, вона може синхронізуватися зі смартфоном. Завдяки вбудованому датчику, Soocare X3 аналізує стан ротової порожнини власника після кожного чищення, і виводить відповідну інформацію на смартфон. Крім того, в мобільному додатку відображається також стан батареї електричної щітки та ступінь зношеності насадки.

Xiaomi Soocare X3 смартфон

До речі, про батарею. В електричній зубній щітці використовується надійний акумулятор ємністю 1000 мАг. Його заряду вистачає до 25 днів використання (при щоденній роботі гаджета до 4 хвилин).

Корпус Soocare X3 захищений від вологи за стандартом IPX7, тому не варто боятися, якщо ви раптом упустите щітку в воду. Корпус гаджета, створений з високоякісних композитних матеріалів, навіть можна мити під струменем води з-під крана.

Xiaomi Soocare X3 захист IPX7

Для зарядки розумної зубної щітки використовується спеціальна розумна зарядна станція. Її датчик налаштований таким чином, що в разі потрапляння всередину зарядного гнізда випадкових предметів, база автоматично переходить в режим зниженої потужності, що виключає нагрівання стороннього предмета.

Xiaomi Soocare X3 зарядна станція

Якщо ви хочете взяти Soocare X3 з собою в подорож, без проблем! Австралійський бренд Oroton розробив для зубної щітки Xiaomi спеціальний зручний чохол з магнітними кріпленнями.

Xiaomi Soocare X3 чохол Oroton

Крім усього іншого, гаджет може стати відмінним подарунком вашим рідним і близьким. Творці використали два класичних кольори корпусу: чорний для нього, білий для неї. Хоча, в кінцевому підсумку, вибір кольору, само собою, залежить від уподобань власника!

Xiaomi Soocare X3 чоловік та жінка

Свого часу, старання інженерів Xiaomi були гідно оцінені – всього за 48 годин краудфандінгова компанія Soocare X3 досягла феноменальних успіхів зі збору коштів. Даний факт зайвий раз доводить, що конструктори компанії чудово розуміють людські потреби в якісному продукті.

Xiaomi Soocare X3 краудфандінг

Якщо навіть після прочитання цієї статті, ви все ще вважаєте, що якісна чистка зубів – це дрібниця, про яку не варто замислюватися то..., можливо, вам варто переглянути свою думку?

Xiaomi Soocare X3 стильна зубна щітка

Інші новини