RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver - чемодан з Bluetooth, який отримав «Оскар» світу дизайну!

  • 16.04.2017
  • 1335

Не секрет, що найвищою нагородою кіно є престижна премія «Оскар». Не секрет, що в індустрії дизайну є свій «Оскар» - це міжнародна премія проектного дизайну iF Design Award. Який же продукт екосистеми Xiaomi став володарем цієї нагороди в 2017 році? Це теж не секрет!
Лауреатом почесної премії стала розумна валіза бренду RunMi, лінійки 90 Points - Smart Metal Suitcase Silver 20".

Smart Metal Suitcase Silver Итан Цянь нагорода iF

Давайте дізнаємося трохи більше про цей цікавий пристрій.

Smart Metal Suitcase Silver стильний

Дизайнер Ітан Цянь, так говорить про своє дітище: «Я взяв класичний ретро-дизайн і вдихнув в нього сучасні технології. Мені хотілося зробити валізу, яка мала б добре відомий класичний дизайн, але була створена з сучасних матеріалів. Я хотів дати людям корисного компаньйона для подорожей і в мене це вийшло!».

Smart Metal Suitcase Silver дизайн валізи

Умовно, успіх творіння Ітана Цяня можна розділити на три складові.
Перша складова – це синхронізація валізи зі смартфоном за допомогою Bluetooth і надійні кодові TSA (Transportation Security Administration) замки.

Smart Metal Suitcase Silver смартфон

Все дуже просто – в чемодан вбудований Bluetooth-чіп, який може легко синхронізуватися з вашим смартфоном. Спеціальний датчик оцінює відстань смартфона від валізи – в радіусі одного метра власник зможе відкривати/закривати замок валізи зі свого смартфона. 

Smart Metal Suitcase Silver керування Bluetooth замком

Якщо дистанція між смартфоном і валізою збільшиться до трьох метрів, 90 Points Smart Metal Suitcase Silver автоматично блокує свої замки. Безпека істотно підвищена, в порівнянні з традиційними валізами, чи не так?!
Що стосується самих замків, то вони, як уже згадувалося вище, TSA-кодові, тобто відповідають високим стандартам Адміністрації Транспортної Безпеки США.

Smart Metal Suitcase SilverTSA замки

Друга складова - це, безпосередньо, матеріал, з якого виготовлена розумна валіза RunMi. Її стильний корпус, виконаний в ретро-стилі, створений з алюмінієво-магнієвого сплаву. 

Smart Metal Suitcase Silver металевий корпус

Уявляєте, наскільки міцний цей розумний аксесуар, з габаритними розмірами 550×375×215мм і вагою 4.2 кг?! З ходу навіть важко уявити, що взагалі може деформувати цей чемодан, адже всередині він ще додатково посилений алюмінієвою рамою! Так, йому дійсно можна довірити свої речі!

Smart Metal Suitcase Silver емністний

Smart Metal Suitcase Silver чоловік з розумною валізою

Окремої відзнаки заслуговують коліщатка гаджета – вони можуть обертатися на 360 градусів і видають мінімальний шум під час руху. Саме за останню практичну властивість, коліщатка валізи й отримали назву «безшумні». Згідно з тестами на витривалість, після подоланої дистанції близько 45 км, поверхня коліщаток не зазнала істотних змін, і залишилася досить гладкою.

Smart Metal Suitcase Silver коліщатка

Smart Metal Suitcase Silver безшумні коліщатки

Третя складова – це відмінна місткість 90 Points Smart Metal Suitcase Silver.

Smart Metal Suitcase Silver 5 відділень

Чудово розуміючи, що власник захоче перевозити в валізі абсолютно різні за призначенням речі, наприклад одяг, взуття, документи тощо, внутрішній простір розумної валізи RunMi було розділено на 5 просторих відділень, включаючи дві великі сітчасті «кишені». 

Smart Metal Suitcase Silver сіткові кишені

Smart Metal Suitcase Silver зручний

Як то кажуть, Ітан Цян врахував усі можливі дрібниці, створивши не тільки дійсно гарну і стильну, але й надійну, а також комфортну та розумну валізу.

Smart Metal Suitcase Silver розумна валіза

Інші новини