Хто є хто в Xiaomi. Давайте заглянемо «за лаштунки» компанії!

  • 10.04.2017
  • 1328

Коли мова заходить про засновників і ТОП-менеджмент Xiaomi – кого ми згадуємо першим? Вірно, голову компанії – харизматичного Лея Цзюня або його колегу та друга Ліна Біна.

Однак чим більших успіхів досягає китайський бренд в світі, тим більше людей хоче знати: хто ж ще, крім Лея Цзюня активно працює над продукцією Xiaomi? Компанія охоче «відкриває карти», розповідаючи про своїх ключових співробітників, завдяки яким ми з вами можемо користуватися всім різноманіттям екосистеми відомого бренду.

Ли Ваньцян (Li Wanqiang)

Xiaomi маркетинг

Ли Ваньцян керує напрямком електронної комерції та маркетингом компанії.
У минулому, містер Ваньцян був одним з керівників компанії Kingsoft. Здається, що ця людина знає про розробку дизайну користувальницького інтерфейсу все! За його плечима участь у створенні таких відомих продуктів як:

  • Kingsoft Antivirus;
  • Kingsoft Dictionary;
  • WPS Office.

Крім того, Лі Ваньцян є великим шанувальником цифрової фотографії.

Лю Де (De Liu)

Xiaomi дизайнер MIJIA

Відомий промисловий дизайнер. Містер Лю Де здобув блискучу освіту. Він закінчив каліфорнійський Art Center College of Design з науковим ступенем «магістр».
Втілювати отримані знання в життя, Лю Де повернувся в рідний Китай. До роботи в Xiaomi, він був деканом кафедри промислового дизайну Університету Науки і Технології в Пекіні.

Xiaomi дизайн Лю Дэ

Якщо ви завжди задавалися питанням - хто головний в Xiaomi по дизайну системи MIJIA – це містер Лю Де, котрий за свої проекти отримав безліч нагород у сфері дизайну.

Тан Му (Tang Mu)

Xiaomi маршрутизатор

Раніше працював у Tencent. Входить в список топових китайських UI-інженерів. Відповідає в Xiaomi за інтернет-маршрутизатори та напрямок розвитку VR.

Xiaomi дизайн VR

Лианг Фен (Liang Feng)

Xiaomi Лэй Цзюнь и Лианг Фен

Ведучий веб-дизайнер. Більшість найкрасивішого, що є у віртуальному світі Xiaomi, створено веб-дизайнером Ліангом Феном або його департаментом.

Xiaomi візуальний дизайн

До Лорд (Doo Lord)

Xiaomi автор Mi Bunny

Художник, який створив символ компанії Xiaomi – образ Mi Bunny. Оце так шалено талановита людина! Адже його кролик вийшов, як то кажуть - «що треба»!

Xiaomi Mi Bunny

Робін Чжу (Robin Zhu)

Xiaomi Робин Чжу

Один з ключових дизайнерів оболонки MIUI та TV-інтерфейсів. У минулому - один з керівників Microsoft Design Center Asia. Робін Чжу разом зі своєю командою дизайнерів RIGO Design, відповідає за візуальне відображення багатьох проектів Xiaomi.

Xiaomi оболонка MIUI

Чен Кіачжо (Chen Qiaozhao)

Xiaomi директор дизайну MIUI

Колишній ведучий UX-дизайнер Microsoft Design Center Asia, який нині очолює відділ дизайну MIUI.

Ванг Киан (Wang Kian)

Xiaomi креативний директор MIUI

Креативний директор відділу розробок MIUI. Колишня співробітниця LG China Design Center.

Ліу Ксу Шу (Liu Xu Shu)

Xiaomi старший дизайнер

Старший дизайнер Xiaomi.