Аqara – "Розумний дім" з продуктів екосистеми Xiaomi

  • 06.04.2017
  • 3990

Мережа IoT ("Інтернет речей" від англ. "Internet of Things") гаджетів, об'єднаних у систему "Розумний дім" від Xiaomi, забезпечила небачений досі рівень комфорту та енергозбереження у Вашій оселі. Адже така система дозволяє здійснювати віддалене управління усіма підключеними до неї пристроями. Саме за допомогою системи "Розумного дім" можна відрегулювати температуру у кімнаті і вимкнути світло, якщо Ви вже засинаєте в ліжку, а також назавжди перестати хвилюватися за праску, яку Ви могли забути відключити, збираючись на роботу.

Система розумного будинку складається з датчиків і регуляторів, які контролюють автоматичне управління світлом, домашнім мікрокліматом, приладами smart-кухні, роботом-пилососом, мережевим обладнанням і десятками інших IoT девайсів з екосистеми Xiaomi.

Розумні розетки Xiaomi Aqara Smart Wall Socket

Розумні розетки забезпечують не просте увімкнення/вимкнення приладів, вони ще й контролюють безпеку Вашого житла. Прилад, підключений до мережі, у випадку короткого замикання може вийти з ладу або навіть викликати пожежу. При цьому розумні розетки дозволяють відключити прилади, не виймаючи виделку з розетки.

Розумні розетки Xiaomi Aqara Smart Wall Socket монтуються замість звичайних і мають як ручне управління, так і управління з спеціального додатку на смартфоні. Гнізда закриті захисними шторками, що запобігають потраплянню всередину сторонніх предметів та ураження електричним струмом.

aqara set

Розумна розетка забезпечує:

  • Захист від перевантаження;
  • Автоматичне виключення по таймеру;
  • Дистанційне керування за допомогою смартфона;
  • Світлодіодна індикація стану.

Дистанційний вимикач для Aqara Smart Light Switch

За допомогою дистанційного вимикача для Remote Switch for Aqara Smart Light Switch, Ви можете управляти увімкненням/вимкненням світла у всьому будинку одним рухом руки. Якщо, наприклад, основний вимикач буде знаходитися у важкодоступному місці (припустимо, за шафою), то другий вимикач Ви можете прикріпити в будь-якому іншому місці. Відсутність проводів дозволяє прикріплювати вимикач до будь-якої поверхні на двосторонній скотч. Все, що Вам необхідно для коректної роботи вимикача - мультифункціональний шлюз Mi Smart Home Multifunction Gateway 2, розетка Xiaomi Aqara Smart Socket та наявність Wi-Fi.

Mi Smart Home Multifunction Gateway

Mi Smart Home датчик температури і рівня вологості

Багатофункціональний пристрій дозволяє відстежувати і встановлювати необхідний температурний режим та рівень вологості в реальному часі. Як тільки рівень температури і вологості відхилиться від необхідних показників для вашого будинку, ви отримаєте повідомлення на ваш смартфон, а система "Розумного будинку" сама підключить кондиціонер чи підігрів кімнати.

Mi Smart Home light

Якщо очищувач використовувати разом з інтелектуальним датчиком, термометром, ви зможете отримати унікальні можливості, недоступні звичайним  кондиціонерам. Налаштуйте оптимальну вологість і температуру кондиціонування для комфортного сну всього лише одним дотиком до екрану.

Mi Smart Home humidity

Комплект вимикачів світла Aqara smart light control set

Розумні вимикачі дозволять Вам налаштувати яскравість освітлення в залежності від ситуації, наприклад, для читання книги або для затишного чаювання з рідними. В комплекті є два елементи - перемикач, який потрібно встановити замість звичайного вимикача світла і безпровідний комутатор.

Перемикач Aqara обладнаний технологією бездротового зв'язку ZigBee. Вам не потрібно вносити ніяких змін, схему освітлення вашого будинку. Все що потрібно – всього лише замінити старий вимикач.

Другий елемент – це бездротовий портативний комутатор, за допомогою якого ви зможете контролювати освітлення, незалежно від того, як далеко Ви від вимикача.

Mi Smart Home Multifunction light

Мультифункційний пристрій Mi Smart Home Multifunction Gateway 2

Інтелектуальним центром розумного дому є Multifunction Gateway. Він об'єднує різні датчики – датчик руху, освітлення, вологості і температури, а також очищувач повітря, очищувач води, лампи Yeelight і багато інших. Технологія бездротового зв'язку ZigBee дозволяє всім датчикам і пристроям працювати без перешкод і збоїв.

Aqara Smart Light Switch

Датчик Mi Smart Home window detector

Датчик дозволяє контролювати положення вікон чи дверей, вмикати підсвічування, або сигналізацію при їх відкриванні. Датчик відкриття дверей чи вікон складається з двох частин і працює за принципом чутливості до зміни магнітного поля - одна частина датчика містить геркон, а інша - постійний магніт.

Завдяки невеликим розмірам бездротові датчики можна встановити на двері або вікно за допомогою двосторонньої клейкої смужки.

Mi Smart Home window detectorMi Smart Home window detector

 

Проста установка

Завдяки простій конструкції вам потрібно зробити всього лише три кроки, щоб почати управління своїм розумним будинком:

  1. Підключити до живлення.
  2. Підключити до смартфону за допомогою програми і натиснути «+», щоб додати Mi Smart Home Multifunction Gateway 2.
  3. Далі програма допоможе вам розібратися, як підключити інші пристрої.