90points - молодий інноваційний бренд, який не боїться руйнувати стереотипи

  • 03.04.2017
  • 1325

RunMi (90points) - це стартап-компанія, створена, щоб забезпечити новий рівень комфорту для користувача. Причому саме в тих речах, які здаються незмінним, наприклад, в одязі, взутті або валізах.

RunMi (90points) лого

Здавалося б, що нового можна придумати в кросівках або дорожній валізі? Можливо змінити дизайн або колір? Ні! Можна змінити все!

Чжан Су - глава 90points вважає, що існує ряд продуктів, на які людство дивиться вельми стереотипно. Мовляв, що незвичайного можна додати в одяг або валізу, чого вже не було додано? Як виявилося – додати можна досить багато!

Метою своєї компанії Чжан Су вважає інноваційні зміни тих продуктів, чия концепція істотно не змінювалася вже «сто років». Візьмемо, наприклад, звичайну дорожню валізу. Як можна її модифікувати, щоб аксесуар відповідав всім вимогам сучасного споживача?

RunMi (90points) структура валізи

Зробити просторою та легкою? Зроблено.
Зробити міцною та такою, що зручно транспортується? Зроблено.
Забезпечити надійною ручкою та спеціальної металевою рамою, щоб захистити від деформації? Зроблено.
Вбудувати спеціальні кодові замки і зробити колеса «безшумними»? Зроблено.
Що ж ще залишається?

Правильно - залишається зробити валізу розумною! Додати до її складу спеціальний Bluetooth-чіп, надати можливість синхронізуватися зі смартфоном - зробити так, щоб власник зміг управляти замками своєї валізи на відстані!

RunMi (90points) керування зі смартфона

Що з усього перерахованого вище має серія валіз від бренду 90points? Та все! «Скільки ж коштуватиме така валіза» - можливо, подумаєте ви? Напевно, цілий статок?! Ні, тільки не у випадку 90points, адже фахівці компанії доклали всіх зусиль для того, щоб їх продукція була не тільки надійною та інноваційною, але ще й доступною пересічному покупцеві!

Що допомагає Чжан Су в розвитку його молодого бренду? Відгуки користувачів, які ретельно обробляються і уважно вивчаються фахівцями 90points. Дані, отримані після такого аналізу, враховуються при розробці нових лінійок одягу, взуття, валіз і інших аксесуарів.

Успішність такого досвіду оцінити нескладно - численні вдалі краудфандингові кампанії 90points говорять самі за себе. Чжан Су і його команда обрали вірний шлях для розвитку!

Візьмемо, наприклад, одну з кращих валіз бренду - RunMi 90points Metal Suitcase Silver 20 '', яка не так давно здобула перемогу на німецькому конкурсі промислового дизайну iF. Які ж сильні сторони аксесуара допомогли йому стати володарем такої престижної премії?

RunMi (90points) дизайн премія

Тільки ті, що ми вже описували раніше:

  • «Надзвичайний» дизайн;
  • «Розумний» Bluetooth-замок, що дозволяє власнику контролювати валізу зі свого смартфона;
  • Корпус з високоякісного сплаву магнію та алюмінію;
  • Висока маневреність (обертання 360 градусів) і «безшумність» коліщаток;
  • Міцність коліщаток і висувної ручки;
  • Корпус, посилений алюмінієвою рамою, що захищає чемодан від можливої деформації під час удару;
  • Просторі внутрішні відділення.

RunMi (90points) внутрішня частина

Це дуже показовий приклад того, як команда Чжан Су змогла перетворити звичайну класичну валізу в інноваційний гаджет, зберігши при цьому її основну суть.
Але ж це тільки один пристрій з десятків, що створює підрозділ RunMi, компанії Xiaomi. Розумні кросівки, інноваційні валізи ..., цікаво, які стереотипи винахідник Чжан Су захоче зруйнувати наступними?

RunMi (90points) розумні кросівки