Огляд: Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor - безпечний точний і розумний монітор сну!

  • 12.04.2017
  • 1417

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor компактний

Не секрет, що екосистема Xiaomi весь час поповнюється новими розумними гаджетами, які охоплюють різні сфери людського життя. Черговим поповненням став Lunar Smart Sleep Sensor - датчик сну, здатний відстежувати фази сну, без постійної синхронізації зі смартфоном по Wi-Fi. Само собою, що подібний пристрій не міг пройти повз нашу тестову лабораторію.

Упаковка та комплектація

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor комплектація

Пристрій постачається в компактній білій коробці з написом Lunar. Коробка складається з двох відділень: у першому знаходиться кабель USB/Micro USB, а в другому, безпосередньо, сам гаджет в спеціальному пластиковому чохлі, інструкція на китайській мові та симпатична картонна картка з малюнком-побажанням від творців датчика.

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor коробка датчик

Окремо слід відзначити пластиковий чохол-коробку, в якій розміщений Lunar Smart Sleep Sensor. Вона дуже якісна, з м'якою накладкою на внутрішній стороні кришки, що дозволяє вберегти гаджет від можливих пошкоджень при транспортуванні.

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor коробка

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor упаковка

Дизайн і конструкція

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor тильна сторона

Датчик створений в кращих традиціях екосистеми Xiaomi та концепції IoT (Інтернету речей). Легкий (вага 12 грамів) і компактний (44х14.5 мм), з ребристою верхньою частиною корпусу, що нагадує застиглі хвилі, цей гаджет, створений з гіпоалергенного пластика, чимось нагадує невелику морську мушлю.

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor вага

Його не тільки зручно використовувати за призначенням, завдяки відмінним тактильним властивостями, його приємно навіть просто тримати в руці!

Технічні характеристики

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor смартфон

Принцип роботи монітора сну Lunar Smart Sleep Sensor можна порівняти з подібними технологіями в Mi Band 2 або Amazfit Arc. Головною відмінністю є можливість здійснення вимірювань без безпосереднього контакту з тілом. Власник може просто покласти гаджет під подушку перед сном – цього буде достатньо.

Ще однією цікавою «фішкою» є можливість роботи пристрою без постійного підключення до Wi-Fi. Це підкреслює турботу конструкторів датчика про здоров'я власника Lunar Smart Sleep Sensor.

Монітор оснащений акумулятором ємністю 160 мАг, що дозволяє йому працювати до 90 днів з одного заряду. Для підзарядки гаджет оснащений портом Micro USB.

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor порт Micro USB

Практичне використання

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor сенсор

Lunar Smart Sleep Sensor синхронізується зі смартфоном за допомогою додатку Mi Home та Wi-Fi стандарту 802.11 b/g/n. Для встановлення необхідно підключити гаджет до USB-сумісного джерела живлення (ПК, павербанк тощо), виявити пристрій на смартфоні, тричі натиснути на єдину кнопку на зворотному боці гаджета, а далі слідувати вказівкам програми. Само собою, після установки можна винести пристрій окремим ярликом на «робочий стіл» смартфона, що є досить зручною функцією.

Принцип дії монітора сну елементарний. Його потрібно просто покласти під подушку перед сном (або в наволочку подушки), все інше зроблять датчики гаджета. Вони будуть вимірювати прикладений до них тиск, вираховуючи: скільки разів ви перегортаєтесь вночі, який проміжок часу спали спокійно, скільки годин взагалі провели поза зоною дії датчика тощо.

Для більш точного аналізу слід попередньо ввести в меню програми на смартфоні свої дані: зріст, вагу, вік і стать. Для того щоб побачити отриману Lunar Smart Sleep Sensor інформацію, потрібно підключати гаджет до USB-сумісного джерела живлення і синхронізувати зі смартфоном – в автономному режимі Wi-Fi гаджета не працює, як і обіцяли його творці.

На підставі вимірів даних за тиждень, датчик побудує діаграму вашого сну, в якому відзначить, скільки ви проспали спокійно, скільки неспокійно та інше. Все просто та зрозуміло.

Висновок

Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor дизайн

Екосистема Xiaomi поповнилася ще одним простим і корисним пристроєм. Lunar Smart Sleep Sensor створений для контролю фаз сну, і він відмінно справляється зі своєю роботою. Не більше, але й не менше!

Інші новини
Огляд: Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor - безпечний точний і розумний монітор сну!
Огляд: Thinkskey Lunar Smart Sleep Sensor - безпечний точний і розумний монітор сну!
  • 12.04.2017
  • 1418
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини