Огляд: Bluetooth-навушники 1MORE Over-Ear MOMO Edition - стиль, безпека та надзвичайно чистий звук!

 • 21.04.2017
 • 1631

1MORE Over-Ear MOMO Edition Bluetooth-навушники

Саме ці навушники відома китайська співачка Wu Mochou (МОМО) обрала, для того щоб використовувати їх під час запису одного зі своїх альбомів. Саме вони мають вбудований Bluetooth-чіп і унікальний захист слуху користувача. Саме вони сьогодні потрапили до нашої тестової лабораторії!

Упаковка та комплектація

1MORE Over-Ear MOMO Edition коробка

1MORE Over-Ear MOMO Edition упаковка

Навушники упаковані в традиційну для продукції 1More якісну, стильну упаковку в темних тонах. Під упаковкою знаходиться гладка темна коробка з логотипом 1More, в якій, власне, і лежить сам гаджет і його аксесуари. Поставляється 1MORE Over-Ear MOMO Edition в комплекті зі стандартним, досить довгим аудіокабелем (1.2 м) з вбудованим пультом управління, шнуром USB/Micro USB для зарядки пристрою, практичним тканинним мішечком, веселою наклейкою та набором інструкцій англійською та китайською мовами.

1MORE Over-Ear MOMO Edition безпечно

Варто відзначити дбайливість, з якою були упаковані навушники – всередині коробки знаходиться щільна поролонова форма, в яку навушники «провалюються» майже повністю. Подібне рішення дуже практично – воно дійсно дозволяє зберегти пристрій від можливих пошкоджень під час транспортування.

1MORE Over-Ear MOMO Edition комплектація

1MORE Over-Ear MOMO Edition надійна упаковка

Дизайн і конструкція

1MORE Over-Ear MOMO Edition стильний дизайн

Про чудовий дизайн 1MORE Over-Ear MOMO Edition можна говорити довго, але ми постараємося видати найбільш чітку характеристику. Зручний, стильний, вражаючий – саме так, в трьох словах, можна описати форм-фактор навушників.

Оголів’є гаджета виготовлено з цікавої комбінації матеріалів – армованого пластику та нержавіючої сталі TR-90. Оголів’є гнучке і, в той же час, дуже міцне. Можете не турбується за цілісність свого гаджета – матеріали, що були застосовані, зробили навушники стійкими до деформацій та надмірних вигинів.

1MORE Over-Ear MOMO Edition силіконовий шар

Самі чашечки навушників можуть рухатися, що разом з можливістю регулювання оголів’я, дозволяє «підігнати» 1MORE Over-Ear MOMO Edition «під себе». Кнопки управління під час Bluetooth-режиму знаходяться на тильній стороні правої чаші навушників. Там розташувалися:
Кнопка та індикатор живлення/активності Bluetooth;

 • Клавіші регулювання гучності звуку;
 • Кнопка «поставити на паузу трек/прийняти дзвінок»;
 • Кнопка 1More Button для налаштування мобільного додатка.
 • Тут же знаходиться і порт для стандартного аудіокабелю.

1MORE Over-Ear MOMO Edition кнопки керування Bluetooth

На тильній стороні лівої чаші навушників конструктори розмістили порт Micro USB і кнопку для перемикання трьох режимів звучання низьких частот (Bass).

1MORE Over-Ear MOMO Edition порт Micro USB

1MORE Over-Ear MOMO Edition кнопка Bass

Окремо варто відзначити матеріали, з яких виготовлений аудіокабель. Зовні він покритий міцним і еластичним ТРЕ-матеріалом, а всередині забезпечений кевларовою опліткою. Такий кабель дуже непросто «перегнути» або перетерти!

1MORE Over-Ear MOMO Edition кабель

Матеріал внутрішньої поверхні оголів’я – м'який силікон, а амбушюри виконані зі шкіри з відмінними тактильними якостями. Завдяки такому конструкторському ходу, навушники щільно охоплюють голову, але не тиснуть, що дозволяє комфортно провести в 1MORE Over-Ear MOMO Edition велику кількість часу.

1MORE Over-Ear MOMO Edition шкіряні амбюшури

1MORE Over-Ear MOMO Edition зручні

Технічні характеристики

1MORE Over-Ear MOMO Edition технічні характеристики

Навушники володіють відмінними технічними характеристиками:

 • Широкий частотний діапазон 20 - 20000 Гц;
 • Імпеданс 32 Ом;
 • Чутливість 104 дБ;
 • Номінальна потужність 50 мВт;
 • Вага навушників складає 810 г.

1MORE Over-Ear MOMO Edition забезпечені унікальною системою захисту слуху користувача. Принцип її роботи дуже простий, як і все геніальне. Як відомо, людське вухо витримує до 85дБ, без шкоди для слуху. Тому інженери 1More розробили систему, яка відстежує гучність прослуховування музики і, в разі перевищення значення в 85 дБ, автоматично знижує її, через певний проміжок часу. Відповідно, чим вище музика перейде позначку в 85 дБ, тим менше контрольна система дозволить їй звучати на такій гучності. Наприклад, 97 дБ буде звучати близько 30 хвилин, а 112 дБ - менше хвилини.

1MORE Over-Ear MOMO Edition захист слуху

Якість звуку навушників дійсно дуже висока. Звук дуже чистий, відмінно передає, як високі, так і низькі тони. Кнопка регулювання басів виконує своє завдання на всі 100%. Три положення – три різних звучання! Власник 1MORE Over-Ear MOMO Edition дійсно зможе налаштувати те звучання, яке потрібно саме йому!
Високу якість звуку забезпечує спеціальна конструкція мембран у вигляді «сандвіча». Це означає, що мембрана складається з декількох шарів різних матеріалів: РЕТ, метал, який використовується в аерокосмічній промисловості, полімер тощо.

1MORE Over-Ear MOMO Edition якісний звук

Щоб забезпечити повний комфорт власника і передати всю чистоту звуку по Bluetooth, конструктори використали чіп CSR Bluetooth і технологію aptX Codec, яка вже давно застосовується багатьма відомими виробниками електроніки і відмінно зарекомендувала себе. Принцип роботи технології в тому, що aptX Codec знижує швидкість передачі даних, «підлаштовуючись» під пропускну здатність Bluetooth. Таким чином, відбувається чітка передача даних, без втрати якості звуку.

Згідно із заявою виробника, заряду батареї навушників вистачить на до 15 годин прослуховування музики і на до 26 годин розмов.

Практичне використання

1MORE Over-Ear MOMO Edition смартфон

Перша приємна «дрібниця»: навушники працюють як з iOS, так і з Android-платформами. Друга приємна «дрібниця»: навушники дуже легко синхронізуються зі смартфоном в Bluetooth-режимі. Для цього слід встановити спеціальний додаток 1More Assistant, який повноцінно розкриє всі можливості використання 1MORE Over-Ear MOMO Edition.

1MORE Over-Ear MOMO Edition мобільний додаток

Що особливо приємно – цей додаток можна скачати, просто відсканувавши QR-код, який прикріплений безпосередньо до самих навушників.

1MORE Over-Ear MOMO Edition QR-код Android та iOS

Щоб синхронізувати пристрій зі смартфоном необхідно активувати Bluetooth-режим програми та три секунди утримувати кнопку живлення на навушниках, до тих пір, поки світлодіод поруч не почне блимати синім/червоним кольором. Після цього слід дочекатися, поки смартфон знайде навушники і далі слідувати вказівкам програми. У нас конект стався гладко, «як по маслу».

1MORE Over-Ear MOMO Edition індикатор Bluetooth-з'єднання

Крім різних налаштувань звучання, в додатку 1More Assistant знаходиться спеціальна настройка функцій кнопки 1More Button.

1MORE Over-Ear MOMO Edition кнопка 1More

Це вкрай зручна «фішка», яка дозволяє призначити на кнопку, наприклад, функцію вмикання камери синхронізованого смартфона або активацію сторінки в Facebook та інше.

1MORE Over-Ear MOMO Edition активація камери 1MORE Over-Ear MOMO Edition активація музики

Уявіть собі: слухаєте ви музику в Bluetooth-режимі – смартфон знаходиться, припустимо, в кишені. І тут вам знадобилося, скажімо, швидко зробити фотографію. Ви натискаєте 1More Button, із заздалегідь «прив'язаною» до неї камерою, просто дістаєте смартфон і фотографуєте, адже камера вже буде активована!

1MORE Over-Ear MOMO Edition додаток 1MORE Over-Ear MOMO Edition чистий звук

1MORE Over-Ear MOMO Edition діаграма 1MORE Over-Ear MOMO Edition еквалайзер

Крім того, додаток дозволяє запустити фірмову функцію «захисту слуху» в Bluetooth-режимі.

1MORE Over-Ear MOMO Edition захист слуху

Що стосується класичного «дротового» режиму прослуховування, інженери 1More і тут передбачили пару зручних «дрібниць». Якщо ви три рази швидко натиснете на кнопку старту/паузи треку, розташовану на дротовому пульті навушників, зазвучить наступний трек. Якщо натиснете швидко два рази – почне звучати попередній трек. Зручно, чи не так?

Якість звуку 1MORE Over-Ear MOMO Edition можна охарактеризувати одним словом – відмінно! Звук дуже чистий, якісно передає як низькі, так і високі тони. Кнопка перемикання басів – це ще одна комфортна «дрібниця» навушників, що дозволяє вносити різноманітність в прослуховування музики.
Технологія aptX Codec свою справу знає! Звук під час Bluetooth-прослуховування зберігає всю свою чистоту та високу якість.

Стосовно регулювання навушників і відчуттів від їх носіння – це суцільний позитив! Діапазон регулювання дуже широкий – навушники можна налаштувати на різний тип голови: як на велику, так і на маленьку. Амбушюри дуже м'які та приємні – навушники щільно прилягають до голови, але не тиснуть, що важливо для довгого носіння. Шумоізоляція на дуже високому рівні – під час прослуховування музики сторонні шуми не будуть відволікати власника.

Що стосується якості звуку під час дзвінків – вона знаходиться на дуже високому рівні. Під час Bluetooth-з’єднання співрозмовника гарно чути, при цьому, завдяки дуже якісному мікрофону навушників, співрозмовник чує вас надзвичайно чудово!

Висновок

1MORE Over-Ear MOMO Edition Bluetooth-навушники

Після тестування навушників, ми можемо зрозуміти вибір співачки МОМО: 1MORE Over-Ear MOMO Edition - це просто чудовий гаджет! Стильний, зручний, бездротовий, з відмінною якістю звуку та надкорисною функцією захисту слуху. Якщо ви шукали якісні, красиві, а головне безпечні Bluetooth-навушники, зверніть увагу на цей пристрій від фахівців 1More. Упевнений, ви не пошкодуєте!

Інші новини