Xiaomi представила друге покоління шоломів Mi VR Play 2

  • 11.04.2017
  • 1295

Mi VR Play 2 дизайн і зовнішній вигляд

У минулому році бренд Xiaomi приєднався до тренду на віртуальну реальність з двома VR-окулярами. Спочатку були представлені Mi VR Play - окуляри з дизайном як у Google Cardboard в Google. За ними компанія випустила більш крутий VR-шолом Mi VR. Правда Mi VR все ще потребує смартфон для повноцінної роботи, але він більш технологічний і має пульт управління.

Mi VR Play 2 окуляри віртуальної реальності

Менш ніж через рік після випуску Mi VR Play, Xiaomi оголосила про анонс його наступника, який називається Mi VR Play 2. Нові окуляри отримали оновлений дизайн з більш приємними овальним формами, без різких прямих кутів, як у першого покоління. Інша важлива зміна - використання одного основного ремінця з еластичного нейлону замість регульованих ременів і видалення застібки-блискавки.

Mi VR Play 2 для смартфонів

Окуляри зроблені з пластмаси, але обгорнуті товстим шаром покриття з бавовни, яке Xiaomi називає «броня дракона». Та частина, яка стикається з вашим обличчям, покрита м'яким пористим матеріалом для більшого комфорту. Габарити новинки становлять 129×191×120 мм, а вага - 183 грами. Шолом буде підтримувати смартфони з розміром екрану від 4.7 до 5.7 дюймів і роздільною здатністю 1080p.