Chopsticks - палички з натурального дерева, з душею Стародавнього Китаю

  • 23.04.2017
  • 2340

Xiaomi Chopsticks палички для їжі

Що кожен день використовують в своєму побуті жителі Китаю? І не тільки вони, а не один мільйон шанувальників цієї культури? Правильно – це традиційний для багатьох країн Азії столовий прилад – палички для їжі.

Дивно було б, що Xiaomi, компанія, яка прагне охопити своєю екосистемою всі сфери життя людини, пройшла б повз такого популярного продукту.

Chopsticks – це новий товар китайського бренду, який вже обзавівся своєю власною краудфандінговою кампанією, як це традиційно прийнято у багатьох цікавих новинок Xiaomi. Чим же хоче здивувати своїх фанів компанія? Що будуть являти собою її палички для їжі?

Xiaomi Chopsticks  три види деревени

По-перше, палички будуть зроблені з натурального дерева, без обробки фарбою або лаком. Ніяких шкідливих речовин! 100% натуральність!

Xiaomi Chopsticks  з дерева

По-друге, на створення паличок витрачається близько 10 різних процедур, включаючи різні види шліфування. Творці хочуть, щоб власник отримував задоволення тільки від одного тримання паличок в руках.

Xiaomi Chopsticks  дуже зручні

По-третє, палички створюються з трьох видів дерева: венге, червоне дерево та жовте сандалове дерево. У кожного дерева своя текстура, свій колір та свої якості. Кожен з покупців зможе вибрати саме те, що підходить особисто йому.

Xiaomi Chopsticks  три кольори

Габаритні розміри паличок 25х0.8х0.4 см. В одному комплекті поставляється 10 пар паличок обраного кольору. Виробник рекомендує міняти палички кожні 3 місяці (або частіше, залежно від частоти використання). Передбачається, що палички можна буде мити у теплій воді (не в якому разі не в гарячій і не в окропі).

Xiaomi Chopsticks  стильні та якісні палочки для їжі

Інші новини
Chopsticks - палички з натурального дерева, з душею Стародавнього Китаю
Chopsticks - палички з натурального дерева, з душею Стародавнього Китаю
  • 23.04.2017
  • 2341
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини