Набір гелевих ручок Xiaomi Pinlo Rollerball Pen Set (Black/Red/White)

  • Червоний

Доставка

Звичайна ціна

Кулькова ручка з унікальними характеристиками

Pinlo - популярний бренд, в тому числі в області виробництва канцелярських виробів. Багаторічний досвід і співробітництво із всесвітньо відомою компанією Premec (спеціалізується на виробництві пишучих вузлів для стрижнів, які відрізняються високою якістю та унікальністю характеристик), посприяв створенню унікального набору кулькових ручок.

Мінімалістичний і досить стильний дизайн кулькової ручки безумовно приверне до себе увагу багатьох користувачів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чіткі та насичені контури

Ніяких розводів на папері

У чорнилі кулькової ручки Pinlo використовується виключно висококласна фарба, яка дозволяє писати навіть в умовах низької / високу температуру не залишаючи розводів на папері, крім того, вона здатна забезпечити чудову контрастність тексту з вельми чіткими та насиченими контурами.

Набір гелевих ручок Pinlo Rollerball Pen Set (Black / Red / White) в трьох кольорах

Швейцарська якість

Точний контроль чорнила

Компанія Premec, заснована в 1961 році - яскраве втілення італійського темпераменту та швейцарської точності. Компанія стала професійним виробником письмового приладдя, завдяки нетрадиційним рішенням і унікальним підходом до розробки продукції. Створення канцелярського приладдя з неперевершеною якістю перевіреною часом, а також втілення унікальних дизайнерських рішень - запорука успіху і популярності Premec на "світовій арені".

Набір гелевих ручок Pinlo Rollerball Pen Set (Black / Red / White) елементи дизайну

Кулькова ручка Pinlo - дійсно зручне і стильне канцелярське приладдя, яке володіє певними особливостями. Вузол підготовлений швейцарською компанією Premec. Сама пишуча кулька виконана з карбіду вольфраму, а корпус виготовлений з якісного гіпоалергенного пластика, створеного спеціально для приємних спокійних тактильних відчуттів під час письма.

Набір гелевих ручок Pinlo Rollerball Pen Set (Black / Red / White) чорнило

Швидковисихаючі японські чорнила MiKuni

В процесі виробництва кулькової ручки KACO застосовувався дуже міцний та довговічний матеріал (PC) - полікарбонат і ABS-пластик. Стрижень ручки немов ковзає по паперу різної якості. Писати такою ручкою одне задоволення. Адже в ручці використовуються швидковисихаюче японське чорнило під назвою MiKuni, яке, до того ж, водостійке. Досить легкого дотику, щоб зафіксувати важливу інформацію на папері, що безсумнівно позбавить кисть руки від перенапруги в процесі написання тексту.

* Зверніть увагу на те, що ручки мають дрібні деталі, стежте за вашими дітьми, коли вони ними користуються.

Набір гелевих ручок Pinlo Rollerball Pen Set (Black / Red / White) приклади малюнків ручкою

Діаметр кульки ручки, всього 0.5 мм, при цьому вона має досить щільну структуру і рухливість. При повністю заповненому резервуарі картриджа з чорнилом цілком достатньо, щоб намалювати лінію довжиною близько 400 метрів або для написання декількох десятків сторінок тексту.

Набір гелевих ручок Pinlo Rollerball Pen Set (Black / Red / White) в різних ракурсах

Ергономічний дизайн

Задоволення від письма

Ергономічний дизайн кулькової ручки Pinlo сприяє її більш комфортному розташуванню в руці користувача. Вказівний, середній та великий палець зручно розміщуються на корпусі виробу, не вимагаючи додаткового тиску на нього. Конструкція ручки обертається на 120 ° і дозволяє легко "підготувати" ручку до письма.

Набір гелевих ручок Pinlo Rollerball Pen Set (Black / Red / White) на яскравому тлі з гаджетом

Тип: Кулькова ручка
Бренд: Pinlo
Діаметр кульки ручки: 0.5 мм
Матеріал корпусу: Полікарбонат (PC) + ABS-пластик
Розмір: 144 x 9.5 мм
Кількість ручок в комплекті: 3
Колір корпусу: Червоний, чорний, білий