Набір пензликів для макіяжу Xiaomi DUcare Style Brush 12 sticks BB1203-XM

  • 24 місяця

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Новаторські технології від DUcare

DUcare відома своєю новаторською технологією виготовлення кистей та вишуканим і красивим дизайном. І уособленням цього вишуканого дизайну є ексклюзивний набір пензликів для макіяжу DUcare BB1203-XM

М'які та пухнасті волокна

Коли шерсть тварин поєднується з високоякісним нейлоновим матеріалом, вони доповнюють один одного. Завдяки вишуканому процесу змішування кінського волосся та нейлонового матеріалу, волокна кісточок стають м'якшими, тонкими і пухнастими. При цьому вони забезпечують міцне захоплення пудри та іншої косметики для підготовки природного та рівного макіяжу.

Стовщена алюмінієва трубка з позолотою

Після багаторазової обробки алюмінієва трубка, яка перебуває між волокнами пензлика і рукояткою, проходить процес полірування та нанесення позолоти. В результаті виріб має блискучу поверхню, яка не вигорає навіть на сонці.

Рукоятка з дерева лотоса

Рукоятки пензликів для макіяжу DUcare BB1203-XM виготовлені з екологічно чистого дерева лотоса, яке є твердим і міцним. Рукоятка сяє перламутровим відтінком надаючи виробу особливої ​​вишуканості.

12 пензликів для створення повноцінного макіяжу

Комплект з 12 пензликів включає в себе: великий пензлик для пудри, великий круглий пензлик для рум'ян, великий скошений пензлик для наведення контурів, пензлик для опрацювання куточків очей, пензлик розтушовування тіней, скошений пензлик для тіней (промальовування контурів), пензлик для нанесення тіней на верхню повіку, плоский пензлик для брів, кутовий пензлик для брів, пензлик для губ, пензлик для рідкої підводки, а також пензлик для поділу вій.

Всі 12 пензликів акуратно упаковані в м'який та міцний поліуретановий чохол і поставляються в червоній подарунковій упаковці.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Набір пензликів для макіяжу
Бренд: DUcare
Модель: BB1203-XM
Матеріали: Кінський волос, нейлонові волокна, дерево лотоса і алюміній
У набір входять наступні кисті: Великий пензлик для пудри
Великий круглий пензлик для рум'ян
Великий скошений пензлик для наведення контурів обличчя
Пензлик для опрацювання куточків очей
Пензлик для розтушовування тіней
Скошений пензлик для тіней - для промальовування контуру
Плоский пензлик для тіней - для нанесення тіней на верхню повіку
Плоский пензлик для брів
Кутовий пензлик для брів
Пензлик для губ
Пензлик для рідкої підводки
Пензлик для поділу вій
Розмір: