Набір підставок для столових приборів Xiaomi Maison Maxx Kitchen shelves White

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Ергономічний кухонний органайзер

Зовсім непросто уявити кухню без комплекту різних спецій та підставок до них. Якщо об'єднати всі ці елементи в один компактний набір, який знаходяться завжди під рукою - це безперечно полегшить та прискорить процес приготування їжі. Maison Maxx Kitchen shelves - ергономічний кухонний органайзер складається з комплекту якісно виконаних підставок, які покликані забезпечити зручне зберігання кухонного начиння.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактне зберігання

Три підставки для кухонного приладдя

Maison Maxx Kitchen shelves являє собою сукупність трьох підставок для зберігання обробних дощок, столових приладів, а також спецій. Металева основа з дерев'яними ручками виглядає вельми витончено. Подібний дизайн Kitchen shelves, дозволяє йому легко вписатися практично в будь-який кухонний інтер'єр.

Набір підставок для столових приборів Maison Maxx Kitchen shelves крупним планом

Ніякого безладу на кухні

Кухонне начиння завжди під рукою

Ви засмучені через безладно розташовані кухонні предмети, які важко відшукати в найнеобхідніший момент? Набір підставок Kitchen shelves стане відмінним помічником в правильній організації та зручному зберіганні столових приладів, і іншого кухонного приладдя.

Набір підставок для столових приборів Maison Maxx Kitchen shelves дівчина готує їжу

Надійна конструкція

Високоякісна металева основа

Виконана з високоякісного чавуну та свинцю основа комплекту підставок Kitchen shelves з урахуванням декількох етапів обробки матеріалу, дозволили створити досить надійну основу кухонного набору, який поєднує в собі практичність та чудовий відкритий дизайн, що сприяє прекрасному повітрообміну. Крім того, антиковзне дно виключить прослизання кухонного органайзера.

Набір підставок для столових приборів Maison Maxx Kitchen shelves процес обробки металу

Дотик до ніжності

Дерев'яна ручка

Дерев'яні ручки, що застосовуються в 3-х предметах комплекту, мають натуральний та дуже приємний м'який колір. Ретельно відшліфована закруглена поверхня позбавлена гострих кутів, вона створює приємні тактильні відчуття при дотику та дуже комфортно розташовується в руці.

Набір підставок для столових приборів Maison Maxx Kitchen shelves дерев'яна ручка

Підставка під спеції

У підставці призначеної для спецій, цілком можна розмістити дві баночки для прянощів, перцю або солі, а також 1-2 додаткові ємності. В цілому можна розмістити 3-4 ємності (все залежить від розміру баночок) з різними маслами та прянощами. Розмір підставки для спецій: довжина - 211 мм, ширина - 100 мм і висота - 205 мм. Тому для підставки під спеції підійдуть ємності діаметр яких не більше 90 мм і висота яких не перевищує 180 мм (з урахуванням дерев'яної ручки). Важить підставка всього 0.586 кг.

Набір підставок для столових приборів Maison Maxx Kitchen shelves підставка під спеції

Підставка під обробні дошки

Дана підставка оснащена двома відкритими відділами та здатна вмістити дві обробні дошки. Один з відділів має ширину 15 мм, другий більш ширший - 24 мм. Розмір підставки: довжина - 120 мм, ширина - 104 мм і висота з урахуванням ручки - 160 мм. Вага другого предмета комплекту становить 0.320 кг.

Набір підставок для столових приборів Maison Maxx Kitchen shelves підставка під обробні дошки

Підставка під столові прибори

Підставка для столових приладів має округлий дизайн. Ручка розділяє верхню частину підставки на 2 відділи і при цьому не перешкоджає розміщенню довгих столових приладів (наприклад, дерев'яна ложка). Нижня частина даної підставки оснащена маленькими отворами, через які просочується вода, якщо ви розмістили на неї щойно помиті столові прилади. Діаметр підставки - 100 мм і висота - 140 мм. Вага третього предмета комплекту - 0.310 кг.

Набір підставок для столових приборів Maison Maxx Kitchen shelves під столові прибори

Набір підставок для столових приборів Maison Maxx Kitchen shelves розміри

Комплект включає: Підставка під спеції, під обробні дошки та під столові прибори
Бренд: Maison Maxx
Підставка під спеції (розмір): 211 x 100 x 205 мм, вага - 586 г
Підставка під обробні дошки (розмір): 15 x 24 x 120 x 104 мм, вага - 320 г
Підставка під столові прибори (розмір): 100 x 140 мм, вага - 310 г
Матеріал: Чавун + дерево