Набір ручок Xiaomi KACO SKY Bai Feng 2pcs White+Clear

  • Прозорий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Кулькова ручка з унікальними чорнилом

KACO - популярний бренд в області виробництва канцелярських виробів. Багаторічний досвід посприяв створенню унікального набору ручок міжнародної якості. Мінімалістичний та досить стильний дизайн кулькової ручки привернув до себе увагу багатьох користувачів.

Ручка виконана з якісного німецького полікарбонату (PC) Bayer Makrolon, який відрізняється досить міцною конструкцією. А використання особливого стрижня дозволить насолодитися гладким ковзанням по паперу різної щільності.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чіткі та насичені контури

Ніяких розлучень на папері

У чорнилі KACO використовується виключно висококласна фарба, яка не залишить чорнильних плям на папері та забезпечить чудову контрастність тексту з чіткими та насиченими контурами.

Набір ручок KACO SKY Bai Feng White 2 pcs крупним планом

Німецьке виробництво

Точний контроль чорнила

Кулькова ручка KACO - дійсно зручне та стильне канцелярське приладдя, яка володіє певними особливостями. Однією з таких особливостей, є використання особливого кінчика (кульки) німецького виробництва SHMIDT і особливої системи чорнила, в результаті чого на папері різної щільності не залишиться розмивів або подряпин.

Набір ручок KACO SKY Bai Feng ручка в руці користувача

Матеріал Bayer Makrolon® з Німеччини

Вражаючий об'єм резервуара

В процесі виробництва кулькової ручки KACO застосовувався дуже міцний та довговічний матеріал (PC) - полікарбонат Bayer Makrolon. Стрижень ручки немов ковзає по паперу різної якості. Писати такою ручкою одне задоволення. Досить легкого дотику, щоб зафіксувати важливу інформацію на папері, що безсумнівно позбавить кисть руки від перенапруги.

* Зверніть увагу на те, що ручки мають дрібні деталі, стежте за вашими дітьми, коли вони ними користуються.

Набір ручок KACO SKY Bai Feng елементи конструкції

Діаметр кульки ручки, всього 0.5 мм, при цьому вона має досить щільну структуру та рухливістю. При повністю заповненому резервуарі змінного картриджа (ємність якого 1.37 мл) буде досить, щоб намалювати лінію довжиною близько 600 метрів або написання декількох десятків сторінок тексту.

Набір ручок KACO SKY Bai Feng лист

Ергономічний дизайн

Задоволення від письма

Ергономічний дизайн кулькової ручки KACO сприяє її більш комфортному розташуванню в руці користувача. Вказівний, середній і великий палець зручно розміщуються на прогумованій частині корпусу аксесуару, не вимагаючи додаткового тиску на нього.

Набір ручок KACO SKY Bai Feng прогумований тримач

Особливий тримач

KACO SKY спеціально розробила тримач, який обертається, що забезпечує рухливість кульки під час письма.

Набір ручок KACO SKY Bai Feng тримач

Конструкція утримувача також дозволяє легко замінити картридж з чорнилами на новий.

Набір ручок KACO SKY Bai Feng стрижень

Рекомендації

При використанні кулькової ручки KACO SKY, не рекомендується застосовувати чорнило сторонніх виробників. Оскільки це може призвести до утворення осадової маси в системі подачі чорнила. Після того, як ви закінчили користуватися кульковою ручкою, обов'язково одягніть на неї ковпачок, оскільки при випаровуванні чорнила на кульці може утворитися осад.

Набір ручок KACO SKY Bai Feng з іншими аксесуарами

Тип: Кулькова ручка
Бренд: KACO
Діаметр кульки ручки: 0.5 мм
Матеріал корпусу: Полікарбонат (PC) Bayer Makrolon
Колір чорнила: Чорний
Об`єм одного картриджа: 1.37 мл
Матеріал підкладки на утримувача: EVA
Розмір: 19.5x7x3 см
Комплект: 2 ручки
Колір: Білий + прозорий