Набір з 3 кастрюль Xiaomi Yi wu yi shi Pans

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Набір каструль Yi Wu Yi Shi Pans складається з трьох предметів - великої супової каструлі, сковороди-сотейника і маленької молочної каструлі.

Посуд зроблений з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки 304, яка відрізняється стійкістю до кислот і лугів, а також до нагрівання. Дно складається з 3 шарів і допомагає найкращим чином розподілити тепло по всій площині посуду.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Набір каструль Yi Wu Yi Shi Pans

Набір каструль Yi Wu Yi Shi Pans складається з трьох предметів - великої супової каструлі, сковороди-сотейника і маленької молочної каструлі.

Супова каструля має діаметр 24 см і загальний об'єм до 5 літрів.

Сковорода-сотейник також має діаметр 24 см і об'єм до 3 літрів.

Молочна каструля має діаметр 16 см і об'єм до 2 літрів.

xiaomi-yiwu-yishi-pans

Дно посуду складається з 3 шарів і допомагає найкращим чином розподілити тепло по всій площині посуду. Нижній шар, який контактує з плитою, створений з нержавіючої сталі марки 430, яка має дуже гарну теплопровідність, механічну міцність. Його товщина становить 0.5 мм.

Середній шар складається з 5 мм алюмінію, який забезпечує максимальний розподіл тепла по всій площі дна посуду.

Внутрішній шар, як і весь посуд, виготовлений з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки 304, яка відрізняється стійкістю до кислот і лугів, а також нагріванню. Її товщина складає 0.7 мм.

xiaomi-yiwu-yishi-pans

Такий металевий "бутерброд" дозволяє найкращим чином передати тепло від нагрівача до їжі, при цьому забезпечуючи роботу на газових, вугільних, електроплитках. Посуд підходить для приготування їжі на індукційних і керамічних електроплитках.

xiaomi-yiwu-yishi-pans

Ручки виготовлені з пластмаси, яка не містить фенол-формальдегідних смол, і тому при нагріванні не виділяє отруйні речовини.
xiaomi-yiwu-yishi-pansНа ручках кришок є відформовка для того, щоб на них можна було зафіксувати ложку або ополоник для розмішування страви.xiaomi-yiwu-yishi-pansКрім того, кришки на бічних гранях мають спеціальну перфорацію, а у верхній частині стінок посуду є виштамповка у вигляді носика. Це дозволяє дуже зручно зливати воду при приготуванні овочів або м'ясних бульйонів.xiaomi-yiwu-yishi-pans

xiaomi-yiwu-yishi-pansxiaomi-yiwu-yishi-pansxiaomi-yiwu-yishi-pansxiaomi-yiwu-yishi-pans

Назва: Yi Wu Yi Shi Pans
Бренд: Yi wu yi shi
Oб'єм: 2, 3, 5 л
Матеріал: нержавіюча сталь 304
Сумісність: газові, вугільні, індукційні і керамічні електроплити
Ручки: з термопластика, з тримачем для ополоника