Сотейник Xiaomi Yi wu yi shi Pans 16 см

Доставка

Звичайна ціна

Малий сотейник Yi Wu Yi Shi Pan стане справжньою окрасою вашої кухні, адже він отримав престижну нагороду в галузі дизайну Red Dot 2017 Awards.

Сотейник виготовлений з трьох шарів металу, що дозволяє найкращим чином розподілити тепло по всій площині посуду і уникнути пригорання їжі.

Ручки виготовлені з термопластмаси, яка не виділяє шкідливі речовини, а спеціальна конструкція кришки і носиків на корпусі сотейника забезпечує фантастично зручний злив рідини при приготуванні овочів або бульйонів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Cотейник Yi Wu Yi Shi Pans 16 см

Набір посуду Yi Wu Yi Shi Pans у 2017 році став лауреатом престижної премії з технічного дизайну Red Dot 2017 Awards. Нагорода вручається за видатну якість і особливі досягнення в дизайні товарів широкого споживання.yu wi yu shi pan reddot

Дно з трьох шарів металу

Дно посуду складається з 3 шарів і допомагає найкращим чином розподілити тепло по всій площині посуду. Нижній шар, який контактує з плитою, створений з нержавіючої сталі марки 430, яка має дуже гарну теплопровідність, механічну міцність. Його товщина становить 0.5 мм.

Середній шар складається з 5 мм алюмінію, який забезпечує максимальний розподіл тепла по всій площі дна посуду.

Внутрішній шар, як і весь посуд, виготовлений з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки 304, яка відрізняється стійкістю до кислот і лугів, а також нагрівання. Її товщина складає 0.7 мм.

xiaomi-yiwu-yishi-pans 24 cm

Прекрасна робота на всіх типах плит

Такий металевий "бутерброд" дозволяє найкращим чином передати тепло від нагрівача до їжі, при цьому забезпечуючи роботу на газових, вугільних, електроплитках. Посуд підходить для приготування їжі на індукційних і керамічних електроплитках.

xiaomi-yiwu-yishi-pans 24 cm

Безпечні ручки, що не нагріваються

Ручки виготовлені з пластмаси, яка не містить фенол-формальдегідних смол, і тому при нагріванні не виділяє отруйні речовини. Вигнута форма дозволяє підняти ручку над поверхнею плити, залишаючи центр тяжкості внизу, роблячи зручною перенесення каструлі.

xiaomi-yiwu-yishi-pans 24 cm

На ручках кришок є відформовка для того, щоб на них можна було зафіксувати ложку або ополоник для розмішування страви.

yu wi yu shi soute panyu wi yu shi soute pan

Фантастичне рішення для зливу бульйону

Кришки на бічних гранях мають спеціальну перфорацію, а у верхній частині стінок посуду є виштамповка у вигляді носика. Це дозволяє дуже зручно зливати воду при приготуванні овочів або м'ясних бульйонів. Для утримання кришки на ручках передбачені відкидні пелюстки червоного кольору.

yu wi yu shi soute pan

Кришка виготовлена ​​з товстого загартованого скла, стійкого до падінь.

Надзвичайно легке миття

Сталь, з якої зроблено каструлю, дозволяє з дивовижною легкістю очистити поверхню від жиру і приготованих страв. При цьому матова поверхня сталі стійка до пригорання і скупченню на ній сторонніх часток.

Yi Wu Yi Shi Saute pan

Yi Wu Yi Shi Saute pan

Назва: Yi Wu Yi Shi Pan 16 cm
Бренд: Yi wu yi shi
Діаметр: 16 см
Об'єм: 16 л
Маса: 1.56 кг
Матеріал: нержавіюча сталь 304
Сумісність: газові, вугільні, індукційні і керамічні електроплити
Ручки: з термопластика, з тримачем для ополоника
Кришка: ударостійке скло