Насадка для душа Xiaomi DiiiB Big Shower Head White DXHS004-1

Насадка для душа DiiiB не тільки відповідає звичайній функції уприскування води, але і обладнана сучасним подвійним фільтром, який усуває залишковий хлор у воді, забезпечуючи чисту воду, відсутність бактерій, що так важливо для чутливої ​​шкіри користувача.

Сучасний дизайн, якісні матеріали

Насадка для душа DiiiB має розкішний дизайн, містить 400 щільних отворів, які допомагають створювати невеликі струмені води розміром всього 0.25 мм, що забезпечує сильний дренаж навіть при більш низьких рівнях тиску.

В результаті користувачі будуть відчувати себе надзвичайно комфортно, як при SPA процедурах.

Корпус виробу виготовлений з нержавіючої сталі 304, що забезпечує високу міцність та мінімізує іржу, викликану тривалим контактом з водою.

Подвійна система фільтрації

Насадка оснащена подвійною системою фільтрації з активованими вуглецевими волокнами, які допомагають поглинати надлишок хлору в воді.

Крім того, бавовняний фільтр працює для видалення дрібних частинок і домішок, що містяться у воді, тим самим приносячи чисту воду, щоб уникнути пошкодження шкіри користувача.

Цей фільтр також має отвори діаметром всього 1-4 нм, що забезпечують високу фільтруючу здатність, яка значно перевершує традиційні фільтри. Крім того, два фільтри мають високу антибактеріальну здатність, яка допомагає вбивати до 99% бактерій*.

* Коли душовою фільтр стає темно-коричневим, користувачеві необхідно його замінити на новий (зазвичай через 2 місяці).

Просте управління, гнучкий перемикач

Користувачі можуть легко управляти перемиканням двох режимів однією рукою.

Зокрема, щоб включити нормальний режим розпилення води, користувач повертає перемикач вліво або вправо до пристрою для видалення залишкового хлору у воді. Щоб заблокувати воду, встановіть перемикач по центру.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Душова насадка
Бренд: DiiiB
Модель: DXHS002 (насадка) + DXHS004-1 (шланг)
Матеріал: АБС-пластик, поліоксиметилен, нержавіюча сталь 304
Діаметр душа: 110 мм
Розмір: 270 х 110 х 47 мм
Вага: 224 г
Колір: Білий