Настільна сушарка для посуду Xiaomi Viomi ZTP55A-1

Компактний та зручний дизайн

Настільна сушарка для посуду Viomi ZTP55A-1 має компактну, зручну конструкцію з розмірами 495x410x362 мм при вазі всього 6.5 кг, виріб можна розмістити на обідньому столі, поруч з раковиною тощо.

Місткість сушарки становить близько 55 л, що дозволяє помістити багато посуду і кухонного приладдя для сімей з 3-6 чоловік.

Практична конструкція

Корпус пристрою виготовлений з високоміцного пластика, верхні дверцята зроблені прозорими, щоб користувачам було зручно дивитися всередину.

Крім того, дверна частина сушарки має багато переваг, включаючи можливість закривання, щоб користувачі могли уникнути прилипання бруду до чашок і мисок, а також запобігти потраплянню мух, тарганів і т.ін.

Крім того, дверцята відкриваються до 150°, щоб користувачі могли легко отримати доступ до посуду.

Піддон для води знаходиться під сушаркою, так що користувачі можуть відразу класти посуд всередину, що допомагає уникнути ризику забруднення при використанні серветок.

У сушарці для посуду Viomi ZTP55A-1 використовується решітка з високоякісної нержавіючої сталі, яка є термостійкою, не схильною до іржі.

У разі такої необхідності, користувачі можуть легко зняти решітку для її очищення.

Сушка при температурі 75 °C + УФ-лампа для дезінфекції

Сушарка для посуду Viomi дуже проста у використанні. Вона оснащена панеллю керування з однією ручкою для запуску та налаштування швидкості сушіння. У пристрій інтегровані подвійні функції: сушка та дезінфекція.

У сушарці для посуду використовується технологія циркуляції повітря, щоб повністю висушити посуд всередині.

Температура до 75 °C здатна пригнічувати шкідливі бактерії. Крім того, в поєднанні з технологією УФ-обробки ефективність стерилізації доходить до 99.99%.

На додаток до сушіння посуду Viomi ZTP55A-1 можна використовувати для сушки дерев'яних і пластикових предметів, таких як пляшки для молока, щоб забезпечити максимальну безпеку для немовлят.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Настільна сушарка для посуду
Бренд: Circle Joy
Модель: ZTP55A-1
Номінальна напруга: 220 В
Потужність: 260 Вт
Ємність: 55 л
Метод стерилізації: Температура 75 °C, УФ
Довжина хвилі УФ: 253.7 нм
Обмеження за часом: 0-60 хвилин
Розмір: 495 x 410 x 362 мм
Вага: 6.5 кг