Настільний світильник Xiaomi MiDian Sleeping Bird Candela SP-01 Coral Pink

Світильник з нульовим показником синього світла

Настільний світильник MiDian SP-01 з нульовим показником синього світіння, розроблений академічною групою Китайської академії наук Університету Наньчан.

У ньому використовується кремнієва підкладка LED з технологією нульового синього світла в якості ядра, яка поєднується з червоним світлодіодом для створення чистого світлодіодного джерела світла без люмінофорів і низької колірної температури.

Піклується про ваші очі

Світло, яке випромінюється настільною лампою MiDian SP-01, не містить синьої світлової смуги, і він не пошкоджує очі, навіть якщо ви безпосередньо дивитесь на джерело світла.

Крім того, нульовий показник синього світіння в поєднанні з м'яким теплим освітленням 1800K, забезпечує додаткове джерело світла для читання з монітора комп'ютера, зменшуючи ймовірність шкідливого впливу синього світіння та знижуючи зорову втому.

Спокійний сон

Настільний світильник MiDian SP-01 відповідає частоті дихання уві сні людини з циклом від 5 до 6 секунд, що допомагає швидко засипати.

Вечеря при «свічках»

Унікальний дизайн настільного світильника MiDian SP-01, дозволяє використовувати його в якості романтичного джерела світла для вечері сімейної пари або створення особливої ​​атмосфери для пропозиції руки та серця своїй другій половинці.

Модний ретро-стиль

Абажур настільного світильника MiDian SP-01 виготовлений з акрилового матеріалу з високою світлопропускною здатністю, який до того ж володіє міцною та багатою текстурою.

Верхня ручка виготовлена ​​з високоякісного силікагелю, що забезпечить зручність перенесення виробу.

Нічник з функцією ароматизатора

MiDian SP-01 – це непросто нічник, оскільки в ньому передбачена функція ароматизатора. В якості твердої ароматичної речовини, яка виробляється швейцарською компанією Givaudan, використовується комбінація фруктів, аромату квітів, рослинності джунглів.

Затемнення для комфортного освітлення

У нічнику MiDian SP-01 передбачена 19-рівнева безступінчаста ручка регулювання яскравості з рівномірним затемненням, що дозволить встановити оптимальний рівень яскравості для роботи, дозвілля, відпочинку.

Крім того, світильник має функцію пам'яті при відключенні живлення. Вимкніть і ввімкніть світильник MiDian знову, і яскравість повернеться до стану світла до його виключення.

Тривалий час автономної роботи

Акумулятор нічника заряджається всього за 3.5 години, після чого він може використовуватися до 100 годин в режимі низької яскравості.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Настільний світильник
Бренд: MIDIAN
Модель: SP-01
Колірна температура: 1800K
Номінальна потужність: 2 Вт
Напруга зарядки: 5В 1A DC
Ємність акумулятора: 3.7В 2400 мАг
Інтерфейс зарядки: Type-C
Тривалість автономної роботи: ~ 60 годин при нормальній яскравості і 100 годин при низькій яскравості
Вага: Близько 245 г
Розмір: