Настільний електричний обігрівач Xiaomi Douhe DH-QN04 White

Xiaomi Douhe DH-QN04 — пристрій, який поєднує в собі функцію вентилятора та обігрівача. Завдяки компактним розмірам пристрій можна розміщувати як на робочому столі, так і на підлозі. Передбачено захист від перегріву та випадкового перекидання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Універсальний пристрій на всі сезони

Портативний настільний гаджет Xiaomi Douhe DH-QN04 поєднує функції вентилятора і обігрівача. Тепер не потрібно купувати різні гаджети, коли всі функції можна замінити одним пристроєм. Робота здійснюється від мережі.

Douhe DH-QN04 на робочому столі

Продуманий захист

Електричний обігрівач містить автоматичний регулятор температури, який захищає його від перегріву під час роботи. Також продумано автовимкнення, якщо пристрій випадково буде перевернуто.

Douhe DH-QN04 в роботі

Ефективна робота

Пристрій отримав керамічний нагрівач PTC, завдяки якому забезпечується ефективний обігрів. Модель під час роботи може обертатися, тим самим охоплюючи більшу площу для подачі повітря. Кут обертання складає 45 градусів.

Додатково, також можна чистити фільтр, так як знімна конструкція. На задній стороні також є заглиблення під руку, щоб Xiaomi Douhe DH-QN04 було зручно переносити. На передній панелі передбачено кольоровий індикатор, який відображає режим роботи.

Douhe DH-QN04 дизайн

Тип:

Настільний обігрівач/вентилятор

Бренд: Douhe
Модель:

DH-QN04

Розміри:

116×116×212 мм

Напруга:

220 В

Частота:

50 Гц

Потужність:

600 Вт

Вага:

0,9 кг

Колір: Білий