Навушники з мікрофоном Xiaomi Mi ANC & Type-C In-Ear Earphones White

Не в наявності
  • Білий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Навушники Mi in-earphone Pro Type-C - високотехнологічні навушники в титановому корпусі, що підключаються до смартфона через роз'єм USB Type-C. Акустична архітектура навушників розроблена з використанням активного шумозаглушення в діапазоні від 50 до 2000 Гц. Це дозволяє домогтися максимальної якості звучання і зберігає Ваш слух.

Японське суспільство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну - loseless - музику на чудовому рівні.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
DEMANSO, 08.03.2021
Будут работать с Redmi note 7 Pro ?
Адміністрація MIOT.UA 08.03.2021
Добрый день, да будут
Максим, 12.08.2019
Приветствую! С Google Pxel 2 работать будут?
Адміністрація MIOT.UA 12.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Максим, да.
Всі відгуки

Навушники Mi in-earphone Pro Type-C White

Навушники Mi in-earphone Pro Type-C - високотехнологічні навушники в титановому корпусі, що підключаються до смартфону через роз'єм USB Type-C. Акустична архітектура навушників розроблена з використанням активного шумозаглушення в діапазоні від 50 до 2000 Гц. Це дозволяє домогтися максимальної якості звучання і зберігає Ваш слух.

Навушники Mi in-earphone Pro Type-C Black

USB Type-C - універсальний роз'єм

Флагманські моделі телефонів, такі, як Mi 6, все частіше отримують лише роз'єм USB Type-C як найбільш універсальний і функціональний. Виробники відмовляються від роз'єму 3.5 мм оскільки він впливає на захист телефону від вологи і пилу, а також не володіє достатньою гнучкістю і можливістю передавати сигнали на гарнітуру. При цьому зарядка по USB Type-C відбувається за лічені хвилини, а при підключенні навушників і гарнітури можливості для управління ними зростають в рази.

ear-phone-pro-type-c

Проривні технології активного шумозаглушення

Навушники отримали унікальну особливість, яка робить їх незамінними при використанні в місті - систему активного шумозаглушення. Кожен день повз нас проїжджають тисячі машин і ревучих мотоциклів, ми чуємо гучну настирливу вуличну рекламу, і ніяк не зможемо уникнути шуму у вагоні метро або автобусі. Система активного шумозаглушення за допомогою мікрофона-аналізатора і компенсаторного звукового випромінювача створює зустрічну звукову хвилю, яка гасить шуми вулиці і навколишнього світу. Вона працює на частотах від 50 до 2000 Гц, які є основою робочими частотами для нашого вуха.

ear-phone-pro-type-c

Шумозаглушення допомагає зменшити зовнішній шум гучністю вище 25 дБ. Тепер прослуховування музики або аудіолекцій в будь-якому публічному місці не буде для Вас проблемою - система зниження шуму прибере сторонні звуки без необхідності вмикати максимальну гучність. Це дозволить уникнути погіршення слуху і головного болю через гучну музику.

ear-phone-pro-type-c

Система активного шумозаглушення складається не тільки з мікрофона, який приймє зовнішні звуки, і динаміка-випромінювача, компенсуючого їх. Чи не головною її частиною є мікросхема, яка аналізує зовнішні шуми і розраховує, який частоти і сили повинна бути компенсаторна відповідь. Цю складну електронну деталь вдалося розмістити в одному корпусі з мікрофоном і кнопками управління відтворенням. Вмикається система шумозаглушення невеликою клавішою на бічній грані пульта управління. Про її роботу сигналізує мікродіод синього кольору.

ear-phone-pro-type-c

Сертифікат "Hi Resolution Audio"

Звуковідтворююча частина навушників виконана з металу і кераміки, що дозволяє досягати збалансованості і насиченості звуку.

Японське суспільство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну - loseless - музику на чудовому рівні.

ear-phone-pro-type-c

Налаштування звуку від всесвітньо відомого звукорежисера Люка Бігнарді

Налаштуванням звуку займався чотириразовий володар премії Греммі, талановитий звукорежисер Люка Бігнарді (Luca Bignardi). Завдяки особливому налаштуванню звучання, ваша улюблена музика буде звучати збалансовано, глибоко і ультрареалістічно.

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

Захищений від перешкод і розривів кабель

Провід кабелю складаються з емальованої безкисневої міді, обплетеної навколо кевларового волокна. Це значно підвищує довговічність і міцність кабелю, запобігаючи його розтягування і розриви.

Кабель покритий еластичним плетеним матеріалом (ТРЕ), який забезпечує м'якість, і захист від «ефекту стетоскопа» - передачі шорохів і звуків тертя до вух. Вплетений шар нейлону забезпечує міцність і стійкість, а також не дає проводу заплутується. Mi in-earphone Pro Type-C стали одними з найбільш стійких до пошкоджень навушниками.

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

Зручний ергономічний дизайн

Mi in-earphone Pro Type-C мають скошені кути, які підходять до природної форми вушних каналів. Силіконовий вкладиш виконаний з м'якого силікону, який підбирається під розмір слухового каналу користувача і дозволяє надійно зафіксувати навушник, а також відсікти зовнішні шуми. Звуковод, на який кріпиться силіконовий вкладиш, має нахил 45º по відношенню до корпусу. Завдяки цьому вкладиш входить у вушний канал під природним кутом, не викликає дискомфорту і максимально ізолює зовнішній шум.

ear-phone-pro-type-c

Корпус з титанового сплаву

Міцний і функціональний корпус навушників виготовлений з легкого авіаційного титану. Поверхня стійка до появи відбитків пальців, подряпин і механічних впливів.

ear-phone-pro-type-c

Понад 700 тестів для перевірки якості

Перед виходом навушників в продаж вони проходять понад 700 різних тестів на якість, для визначення того, наскільки гарнітура стійка до агресивних факторів середовища.

Ось деякі з них:

  • робота при високих і низьких температурах
  • ультрафіолетове опромінення
  • вібраційний тест
  • термічний шок
  • живучість динаміка
  • кроплення солоним розчином
  • тест на заламування дроту
  • сумісність з різними типами телефонів

ear-phone-pro-type-cНавушники сумісні:

Mi 5, Mi 5S, Mi 5s Plus, Mi Mix, Mi Note 2, Mi 6

Для коректної роботи з Mi 4C, Mi 4S необхідно оновити прошивку MIUI до останньої, найбільш стабільною. Ці моделі підтримують функцію шумозаглушення і роботу клавіш управління, але не підтримують дзвінки.

ear-phone-pro-type-c

Модель: JZEJ01JY
Бренд: Mi
Тип: Внутрішньоканальний навушник
Опір: 32 Ом
Частотний діапазон: 20 - 40 000 Гц
Чутливість: 113 дБ
Звукова потужність: 5 мВт
Роз'єм: USB Type-C
Діапазон шумозаглушення: 50 - 2 000 Гц
Довжина кабелю: 1.25 м
Сумісність: Mi 5, Mi 5S, Mi 5s Plus, Mi Mix, Mi Note 2, Mi 6
Маса: 20 г
Колір: Білий

Завантаження…

Відгуки користувачів
DEMANSO, 08.03.2021
Будут работать с Redmi note 7 Pro ?
Адміністрація MIOT.UA 08.03.2021
Добрый день, да будут
Максим, 12.08.2019
Приветствую! С Google Pxel 2 работать будут?
Адміністрація MIOT.UA 12.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Максим, да.
Константин, 09.04.2018
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, будут ли работать с MacBook Pro?
Адміністрація MIOT.UA 09.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Константин, нет.
Влад, 24.03.2018
Поддерживаются только моделями в характеристиках? с Mi A1 работать не будут?
Адміністрація MIOT.UA 24.03.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Влад, будут работать.
Додати коментар