Навчальний стіл і стілець Xiaomi IGROW D110NY + C104HX White-Green

  • Дерево
  • 14 днів

Регульована конструкція

Набір з навчального столу і крісла IGROW стане надійним компаньйоном для вашої дитини в навчальному процесі.

Набір зі стола та крісла IGROW поєднують в собі сучасні інженерні рішення і натуральні матеріали, весь стіл можна піднімати і опускати, а кут нахилу стільниці можна регулювати, під зріст вашої дитини.

Чиста масивна деревина з Росії

Стільниця, шафки для зберігання та полки для підручників, виготовлені з імпортної російської деревини, яка не містить штучних добавок і має високу стійкість до несприятливих впливів.

Від 3 років до повноліття

Діти стають вище з кожним днем, а стіл і крісло IGROW можуть регулюватися під ріст вашої дитини, щоб вона відчувала себе комфортно.

Стіл із сосни має портативну підйомну конструкцію з ручним приводом, яка підходить для зросту 110-180 см, а в кріслі, можна точно регулювати висоту поверхні сидіння, спинки та глибину.

Стіл регульований на 0-50°

Діти, які неправильно сидять за столом, можуть згодом мати серйозні проблеми з хребтом. Саме тому так важливо дотримувати правильну поставу.

Робочий стіл IGROW можна нахиляти від 0 до 50°, щоб відповідати різним потребам дітей у виконанні домашніх завдань, читанні та малюванні, а також зменшити ймовірність виникнення горбів і короткозорості.

Незалежна конструкція з подвійною спинкою

Крісло з подвійною спинкою використовує біоніку і ергономіку для імітації вигину людського хребта, адаптує спину дитини під різними кутами та піклується про здоров'я хребта.

Регулювання глибини сидіння притискного типу

Обережно натисніть за механізм, захований під сидінням, щоб відрегулювати глибину сидіння на 0-6 см.

Сидіння крісла виготовлено з високо-еластичної губки з хорошою повітропроникністю, а в якості покриваючої тканини використовується трикотажна тканина, що володіє властивостями водонепроникності та маслостійкості.

Сидіння крісла забезпечує зняття тиску на сідниці та знижує втому після тривалого навчального процесу.

Оптимізовані ніжки столу з нержавіючої сталі

Ніжки столу виготовлені з нержавіючої сталі, зварені без шва, а несуча здатність набагато вище, ніж у звичайних столів.

Основа крісла у формі півмісяця виготовлена з посиленого поліаміду і виконана як одне ціле, що забезпечує надійну несучу здатність та виключає ризик перекидання.

Колеса крісла можна заблокувати від випадкового переміщення, коли дитина сидить за столом і розблокувати, коли дитина встає з-за столу, даючи дитині повне відчуття безпеки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Набір з навчального столу та крісла
Бренд: IGROW
Модель: D110NY + C104HX
Матеріали: Нержавіюча сталь, сосна, високоеластична губка, трикотаж, поліамід
Рекомендований вік: 3-18 лет
Рекомендований зріст: 110-180 см
Товщина столу: 18 мм
Розмір столу:
Розмір крісла: