Велосипед Xiaomi Segway Kids Bike White

Батьки хочуть дати своїм дітям найкраще, творці Segway не є винятком. Засновники цієї компанії, вивчивши пропозиції на ринку серед дитячих велосипедів, не змогли знайти велосипед, який відповідав би їх вимогам. Живучи в авангарді інновацій, засновники Segway вирішили спроектувати абсолютно новий велосипед, який би повністю відповідав високим вимогам безпеки, комфорту і виняткового дизайну.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Велосипед Segway Kids Bike White

Батьки хочуть дати своїм дітям найкраще, творці Segway не є винятком. Засновники цієї компанії, вивчивши пропозиції на ринку серед дитячих велосипедів, не змогли знайти велосипед, який відповідав би їх вимогам. Живучи в авангарді інновацій, засновники Segway вирішили спроектувати абсолютно новий велосипед, який би повністю відповідав високим вимогам безпеки, комфорту і виняткового дизайну.

Велосипед Qicycle kids bike червоного кольору вид збоку крупним планом

Велосипед Qicycle kids bike дитина на велосипеді

Дитячий двоколісний велосипед Segway Kids Bike виконаний із сучасних високоякісних матеріалів: рама виготовлена з дуже міцного і при цьому легкого авіаційного алюмінієвого сплаву (вагою в 1.2 кг), яка здатна витримувати навантаження до 30 кг і забезпечує високу несучу здатність на швидкостях.

Велосипед Qicycle kids bike дитина на велосипеді в шоломі анфас

Варто підкреслити, що в новинці від компанії Segway використовуються CST-пневматичні гумові шини, які в порівнянні з аналогами EVA шин, забезпечують більш м'яку та комфортну їзду і мають прекрасні властивості амортизації та антиковзання.

Велосипед Qicycle kids bike білого кольору вид збоку великим планом

У конструкції велосипеда Kids Bike все продумано до дрібниць. Дитячий велосипед оснащений переднім і заднім ручним гальмом, а також передбачений захист ланцюга (за допомогою ланцюгової кришки) від механічних пошкоджень під час їзди, від безпосереднього контакту дитини з ланцюгом, і для зменшення звуку від тертя ланцюга.

Велосипед Qicycle kids bike рама

Ручки на кермі велосипеда виконані з екологічно чистих матеріалів, від яких Ви не відчуєте неприємних запахів і які є безпечними для ніжної дитячої шкіри.

Велосипед Qicycle kids bike пневматичні шини

Велосипед Qicycle kids bike захист ланцюга

Для забезпечення максимальної зручності під час катання на велосипеді, фахівці компанії Segway оснастили дитячий велосипед сидінням, яке виконано із застосуванням легкого матеріалу - EVA піни - характеризується дуже хорошою гнучкістю та високою еластичністю.

Велосипед Qicycle kids bike сідло

Велосипед Qicycle kids bike конструкція

Під сидінням двоколісного велосипеда розміщена прихована ручка, яка допоможе батькам дитини в одній руці переносити велосипед вагою 8.7 кг.

Велосипед Qicycle kids bike ручка під сидінням і кермові ручки

Спеціальне відділення під рамою, призначене для розміщення інструментів, за допомогою яких можна відрегулювати висоту сидіння і керма. Також, до велосипеда можна інтегрувати бічні пластикові колеса, які будуть вельми до речі при навчання дитини їзді на велосипеді.

Велосипед Qicycle kids bike гальма

Вилка велосипеда виконана з високовуглецевої сталі, має суцільнолиту форму, яка характеризується більш високим рівнем міцності і більш стильним зовнішнім виглядом.

Велосипед Qicycle kids bike чохол для зберігання інструментів


Для забезпечення додаткової безпеки спереду і ззаду велосипеда встановлені світловідбивачі.

Велосипед Qicycle kids bike педалі, вилка та бічні колеса

Велосипед поставляється як в червоному так і в білому кольорі.

Велосипед Qicycle kids bike білого і чорного кольору

Велосипед Qicycle kids bike дитина в захисній екіпіровці на велосипеді

Модель: S1KC14
Бренд: Segway
Тип: Дитячий велосипед
Розмір (мм): 1000 x 480 x 650
Вага (кг): 8,7 ± 0,2
Максимальне навантаження (кг): 30
Гальмівна система: Передня (векторні гальма, V-brakes, «вібрейки», V-подібне кріплення важелів з гальмівними колодками), заднє утримуюче гальмо
Рама: Алюмінієвий сплав
Матеріал вилки: Високовуглецева сталь
Специфікація коліс: Колеса зі спицями, пневматична шина
Система передачі: Кривошипна система
Допоміжні колеса: Бічні пластикові колеса
Педалі: Пластикові
Сідло: EVA піна, шкіра ПВХ
Інструментарій: Знімні набори інструментів
Кермо: Сталеве
Тримач заднього перемикача: Алюмінієвий
Колір: Білий