Xiaomi 1MORE Spearhead VR Gaming Headset

Навушники з повним зануренням в атмосферу звуку

1MORE Gaming VR - навушники, які мають металеву конструкцію з пластиковими вставками, оснащені мікрофоном і "прикрашені" різними світлодіодними деталями. Аудіо механізм гарнітури відповідає високим вимогам до HD-звуку.

В гарнітурі Gaming VR реалізована технологія "Супер бас", основним моментом якої є високоефективні коливання 5 сантиметрової мембрани. Крім того, інноваційна система шумозаглушення, "відфільтрує" перешкоди, які спотворюють звук і дозволить насолоджуватися «кришталево» чистим, пронизливим звучанням улюблених музичних композицій, а також чітким звуком під час розмови з близькими та друзями.

Підтримка віртуальної системи об'ємного звучання формату 7.1, дозволить зануритися в особливу атмосферу висококласного звуку.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Женя, 24.10.2019
какой материал подушек? гарантия от производителя или магазина? актуальная ли цена 1499? есть ли в наличии на петровке?
Адміністрація MIOT.UA 24.10.2019
Добрый день, сетка с дышащей кожей, гарантия от магазина, цена 1499, по наличию в Метрограде, на Петровку сможем переместить для вас.
Ярослава, 05.07.2019
На офіційному сайті 1MORE їх вартість 99.99$. Тому виникло питання чи це оригінал?
Адміністрація MIOT.UA 05.07.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Ярослава, товар оригінальний. Не підробка.
Всі відгуки

Висококласне та об'ємне звучання

ENС - шумозаглушення

1MORE Gaming VR - це висококласні навушники, які підійдуть для ігор, прослуховування музики та розмови з друзями. Металева конструкція з пластиковими вставками забезпечує надійність гарнітури. Підтримка віртуального об'ємного звучання і технології «Супер бас» дозволять насолоджуватись висококласним звуком, а ENC-шумозаглушення посприяє забезпеченню якісного звуку без спотворень та перешкод.

  • 7.1. Система віртуального об'ємного звучання;
  • 50 мм запатентована синхронна вібраційна мембрана;
  • Технологія шумозаглушення навколишнього середовища ENC з двома мікрофонами.

* Для роботи системи віртуальні об`ємного звучання, технології «Super Bass» і включення світлодіодного підсвічування, необхідно завантажити та встановити драйвер на ПК (для Windows 7 і новіших версій), підключення до гарнітури здійснюється через USB-кабель.

Навушники 1MORE Gaming VR чоловік в навушниках

7.1. Система віртуального об'ємного звучання

Розкішні навушники для домашнього кінотеатру

7.1 система об'ємного звучання в розкішних навушниках Gaming VR, забезпечує більш реалістичне та природне звучання, покращуючи деталізацію стереофонічного звуку при перегляді фільмів, прослуховування музики або в процесі гри.

Навушники 1MORE Gaming VR крупним планом

50-мм синхронний вібраційний динамік

Запатентована конструкція акустики

50-міліметровий динамік застосовуваний в гарнітурі 1MORE Gaming VR виконаний з графена. Раніше, всі динаміки функціонували за рахунок коливання котушки, які здійснювалися електричними сигналами в полі постійного магніту, що в свою чергу призводило дифузор в рух. В результаті створювалися коливання повітря і звукові хвилі з певною частотою. Графеновий динамік працює за рахунок зміни температури графена (прекрасний провідник електричних імпульсів), коливання якої і призводить до виникнення звукових хвиль. Крім того, запатентована конструкція магнітної левітації навушників забезпечить прекрасну синхронність зображення і звуку під час ігор або перегляду фільму.

* Коли бас нижче позначки в 30 Гц, вуха будуть відчувати вібраційні хвилі, створювані динаміком, що робить звук ще більш вражаючими при прослуховуванні важких басових ритмів (таких як вогонь, війна і політ) в кінофільмах або іграх.

Навушники 1MORE Gaming VR вид збоку

Високоякісна композитна графенова діафрагма

Насичена динаміка та деталізація

Композитна графенова діафрагма з малою вагою та високою швидкістю передачі звуку призначена для забезпечення високочастотної пластичності та насиченості деталей. Крім того, вона грає дуже важливу роль у високошвидкісному відгуку на деталізовані звуки, які підсилюють ефект присутності в іграх або при перегляді екшн фільмів. Відчуєте себе учасником дії з реалістичним і проникливим звуком з висококласною гарнітурою 1MORE Gaming VR.

Навушники 1MORE Gaming VR динамік

2 мікрофони. Кришталево чистий звук.

Унікальна технологія шумозаглушення ENC

Технологія шумозаглушення ENC (Environmental Noise Cancellation), забезпечує чудову якість голосу абонента за допомогою точного алгоритму масиву і ефективно пригнічує перешкоди більш ніж на *20 дБ і фільтрує понад 90% шумів. Незалежно від того, перебуваєте ви на вулиці, в приміщенні або кафе, голос буде досить чітким для комфортного спілкування з близькими та друзями.

  • Фронтальний мікрофон - забезпечить високу якість звуку під час спілкування;
  • Тил мікрофон - за допомогою спеціального алгоритму масивів пригнічує і фільтрує зовнішні шуми.

* Дані лабораторії 1MORE.

Навушники 1MORE Gaming VR мікрофон і дужка

Світлодіодна система освітлення

16.8 мільйонів варіантів вибору кольору

Близько 16.8 мільйонів варіантів кольорових світлодіодних підсвічувань, можна налаштувати в режимі миготіння на ПК. Швидкість світіння змінюється відповідно до ритму музики.

Навушники 1MORE Gaming VR підсвічування

Ергономічна регульована дужка з нержавіючої сталі

Легкі та зручні. Зносостійкі

Ергономічна головна дужка виконана з нержавіючої сталі та PU-шкіри, досить еластична і стійка до зносу. Регульоване наголов'я можна «налаштувати» під розмір голови для найбільш комфортного носіння, а пориста сіткова поверхня «обшивки» дужки сприяє прекрасному повітрообміну гарнітури.

Навушники 1MORE Gaming VR металеве наголов'я

360° всеспрямовані амбушюри

Зручне обертання

360° всеспрямовані амбушюри, адаптуються до особливостей різних вух. Поверхня навушників представляють собою дихаючу сітку, м'яку внутрішню шкіру, а також бавовну, які не створюють дискомфорту при дотику до вух і щок та покликані забезпечити максимальний комфорт при носінні гарнітури Gaming VR.

Навушники 1MORE Gaming VR амбушюри

Комфортний дизайн

Зручне розташування елементів управління

Повзунок гучності/сабвуфера та кнопки мікрофона на лівій стороні звукової чаші дозволяють легко управляти гарнітурою в процесі гри. Ергономічний дизайн вала наголов'я і оптимізація конструкції кутів пристрої убезпечать руки від порізів. Практично непомітна осьова ручка забезпечує більш безпечне з'єднання зі звуковою чашею, що дозволяє уникнути застрявання волосся.

Навушники 1MORE Gaming VR елементи управління

Надійні матеріали

Міцний металевий каркас

Нержавіюча сталь 304 застосовується в конструкції наголов'я пристрою, може витримати близько 20000 відкриттів і закриттів. Матова текстура та ручна робота, а також 1.5 мкм PVD (вакуумне напилення) нанопокриття, які були протестовані в лабораторії за методом сольового обприскування протягом 72 годин, і показали чудову корозійну стійкість матеріалу. Вал наголов'я виконаний зі сплаву цинку ZD-3, який забезпечує щільність і міцність конструкції та робить її стійкою до корозії. Крім того, мікрофонний динамік гарнітури Gaming VR захищений сіткою з нержавіючої сталі.

Навушники 1MORE Gaming VR осьова ручка

Навушники 1MORE Gaming VR особливості підключення

Тип: Гарнітура
Бренд: 1MORE
Довжина USB-кабелю: 2 метри
Довжина аудіо кабелю (3.5 мм): 1.3 метра
Тип A: Micro USB (USB-кабель для передачі даних)
Дріт навушників: Емальований мідний
Діапазон частотної характеристики: 20 - 20 000 Гц
Опір динаміка: 32 Ом
Чутливість навушників: 103 дБ
Максимальна потужність: 20 мВт
Вага: 324 г
Додатково: * Через особливості вимірювання та під впливом факторів зовнішнього середовища, деякі дані можуть відрізнятися

Завантаження…

Відгуки користувачів
Женя, 24.10.2019
какой материал подушек? гарантия от производителя или магазина? актуальная ли цена 1499? есть ли в наличии на петровке?
Адміністрація MIOT.UA 24.10.2019
Добрый день, сетка с дышащей кожей, гарантия от магазина, цена 1499, по наличию в Метрограде, на Петровку сможем переместить для вас.
Ярослава, 05.07.2019
На офіційному сайті 1MORE їх вартість 99.99$. Тому виникло питання чи це оригінал?
Адміністрація MIOT.UA 05.07.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Ярослава, товар оригінальний. Не підробка.
Mi, 05.07.2019
Для прослуховування музики та фільмів, яка модель краще підійде: 1MORE Spearhead VR Gaming Headset чи 1More Triple Driver Over-Ear Headphones ? Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 05.07.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Mi, рекомендуємо саме модель 1MORE Triple Driver Over-Ear, оскільки вона має широкий діапазон частот 20 - 40000 Гц, що якомога краще підійде для рослуховування музики та перегляду фільмів.
Yara, 04.07.2019
Доброго дня. Дана модель навушників в інших магазинах має значно більшу вартість, близько 2999-3300 грн. У зв'язку з чим у Вас така низька ціна ? Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 04.07.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Yara, дана версія моделі дротова. Бездротова версія коштує дорожче.
Додати коментар