Навушники 1MORE Spearhead VR Gaming Headset були презентовані на виставці E3 в Лос-Анджелесі

На щорічній, всесвітньо відомої ігровій виставці Е3, яка проходить в Лос-Анджелесі, компанія 1MORE провела презентацію своїх крутих ігрових навушників 1MORE Spearhead VR Gaming Headset.

Цей пристрій створювалося з прицілом на геймерську аудиторію, і кращого місця для його презентації, ніж Е3 важко було собі уявити.

1MORE Spearhead VR Gaming Headset  ігрові навушники

Звісно ж, геймери були під великим враженням від ігрової гарнітури, що, чесно кажучи, не дивно.

Справа в тому, що навушники створені надзвичайно крутими і високотехнологічними. Вони забезпечують прекрасну якість звучання і при цьому їх зручно носити довгий час. А, як відомо, це саме ті якості, які важливі кожному справжньому геймеру!

1MORE Spearhead VR Gaming Headset  виставка Е3

Що ж змогло забезпечити настільки якісний звук, що виділяється серед багатьох інших гарнітур?

В першу чергу, це матеріал 50-міліметрового динаміка навушників. Це інноваційний графен, який прекрасно передає електричні імпульси за рахунок, уявіть собі, зміни власної температури.

Завдяки цьому, власник 1MORE Spearhead VR Gaming Headset мало того, що не пропустить не одного шереху, так ще й отримає спеціальну систему «супербас», яка зробить чутні їм баси ще крутіше, ще реалістичніше! Звуки пострілів, вибухів та інше., в цих навушниках будуть сприйматися зовсім по-іншому!

1MORE Spearhead VR Gaming Headset  геймерські навушники

При цьому чутливість пристрою складає 103 дБ, а його опір 32 Ом.

В гарнітуру вбудовано відразу два мікрофони: основний для переговорів і тильний для забезпечення високоякісного шумозаглушення ENC (Environmental Noise Cancellation).

Завдяки даній інновації зайві шуми не будуть відволікати вас під час гри або при прослуховуванні музики!

Ну і, звичайно ж, навушники оснащені підсвічуванням, яке підтримує більше 16 мільйонів кольорів.

1MORE Spearhead VR Gaming Headset  підтримка 16 мільйонів кольорів

Практичність гарнітури забезпечує каркас з нержавіючої сталі з додаванням цинку, а також сітчастий матеріал амбушюр, який забезпечує ефективний повітрообмін.

Так, крутість пристрою важко переоцінити. Але ми і не будемо цього робити!

Інші новини