Навушники Xiaomi 1MORE Vintage Piston Silk Gold

В 2013 році навушники 1MORE Piston стали революційними для багатьох поціновувачів якісної музики. Вони значно випередили свій час, отримуючи нагороди і схвалення протягом 3 років. Завдяки збору коштів шляхом краудфандінгу у 2016 році 1MORE випустили нову версію своїх славетних Piston Vintage, покращену і еволюційну. Спробуйте 1MORE і насолодіться чистим, досконалим звуком у оновленій якості.

Новини про цей товар:
Думка експерта
1MORE audio products: A quartet of quality

Overall 1MORE has designed a premium experience from purchase to use and everything in between. The packaging alone speaks to quality and the sound coming from these headphones easily backs up that quality. If you are an audiophile and you’re looking for a lot of bang for your buck, 1MORE has a lot of choices for you.

Відгуки користувачів
Дмитрий, 13.03.2018
Это оригинальние наушники от сяоми?
Адміністрація MIOT.UA 13.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, производитель данной модели не Xiaomi, а партнер компании - 1More. Продукт оригинальный.
Владислав, 02.03.2018
Наушники наилучшие в своей ценовой категории. Качество звучания просто отменное. Берите, не пожалеете.
Всі відгуки

1MORE Vintage Piston Silk Gold

Мембрана з аерокосмічного металу

Для створення 1More Piston Vintage ми використали той самий аерокосмічний метал, який надає чітке і багате звучання, розширює діапазон верхніх частот завдяки своїм дивовижним характеристикам. Навушники також оснащені м’яким і гнучким PET матеріалом, який створює сильний і потужний бас. Тому кожен трек звучить збалансовано та якісно.

Запатентована система демпфірування

Ми простежили за якістю нашої технології поглинати несприятливий резонанс, що значно покращує баланс і якість звучання. Щойно ви одягнете 1More Piston Vintage та увімкнете музику, ви почуєте низьке, глибоке звучання кожного звуку, що значно зменшує негативний вплив на ваш слух.

Використання гнучкого і міцного кевларового волокна

Як відомо, кевларове волокно відомо завдяки своїй гнучкості і стійкості. Дані характеристики в значній мірі зменшують діаметр вмонтованого кабелю, що не тільки надає матеріалу більшої гнучкості, але також і зменшує тертя і ймовірність швидкого зносу.

Нова вишукана упаковка

Щоб підкреслити особливість появи нових навушників, ми подаємо їх у гарній стильній упаковці. В комплекті ви також знайдете 3 пари силіконових амбушюр, які ідеально підійдуть під особливості вушного каналу. Тому 1More Piston Vntage стане ідеальним та довгоочікуваним подарунком. Також нові 1More Piston Vintage доступні в трьох привабливих кольорових рішеннях: золото, срібло та роза.

Сумісність з топовими телефонами на платформах Android та iOS

Нововеденням стала значно вища стійкість до крос-перешкод між гарнітурою і мікрофоном, що максимально забезпечує стабільність зв'язку під час розмов. Крім повної сумісності з пристроями на Android (перемикання музики і регулювання гучності), гарнітура також характеризується сумісністю з такими девайсами, як Iphone, Ipod Classic, і іншими пристроями на IOS (перемикання музики і без регулювання гучності).

Тип: Внутрішньоканальні навушники
Бренд: 1MORE
Частотний діапазон, Гц: 20 - 20000
Імпеданс, Ом: 32
Чутливість, дБ: 98
Номінальна потужність, мВт: 5
Штекер: 3.5 мм
Додатково: кнопки керування
Кабель, м: 1.2
Колір: Gold
Маса, г: 13

Завантаження…

Відгуки користувачів
Дмитрий, 13.03.2018
Это оригинальние наушники от сяоми?
Адміністрація MIOT.UA 13.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, производитель данной модели не Xiaomi, а партнер компании - 1More. Продукт оригинальный.
Владислав, 02.03.2018
Наушники наилучшие в своей ценовой категории. Качество звучания просто отменное. Берите, не пожалеете.
Адміністрація Mi.UA, 02.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Так, Це ті ж piston v2
Степан, 01.11.2016
Це ті ж piston v2 чи це інша модель?
Додати коментар