Навушники Xiaomi Mi Over-Ear Headphones

Mi Headphones - саме так називаються нові навушники від Xiaomi. Являють собою класичні навушники напіввідкритого типу. Діафрагма має діаметр 50 мм і зроблена з берилію. Це легкий і міцний матеріал знайшов широке застосування в авіації і космонавтиці, а тепер і в аудіотехніці.

Відгуки користувачів
Виктор, 22.09.2017
Где можно купить сменные амбушюры и провод к ним? Пользуюсь уже больше года, скоро может понадобитьтся замена а её нигде не купить.
Адміністрація MIOT.UA 23.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Виктор, к сожалению, в нашем магазине сменных амбушюр в наличии нет.
Kir, 29.11.2016
А где на них можно купить пару амбюшур ? А то одна потерялась =(
Всі відгуки

Навушники Xiaomi Mi Over-Ear Headphones

Mi Headphones - саме так називаються нові навушники від Xiaomi. Являють собою класичні навушники напіввідкритого типу. Діафрагма має діаметр 50 мм і зроблена з берилію. Це легкий і міцний матеріал знайшов широке застосування в авіації і космонавтиці, а тепер і в аудіотехніці.


Що б максимально ефективно і без втрат передати звук від джерела до слухача використовується посріблений кабель, який володіє відмінними характеристиками провідності. Кабель навушників захищений опліткою з кевларового покриття.


Графік показує на скільки Mi Headphones перевершують конкурентів (червоний колір - навушники Xiaomi). На вертикальній шкалі зображений рівень спотворень, а на горизонтальній частота (кГц).Імпеданс (повний опір) навушників становить 32 Ом. Є класичний кнопковий пульт управління. На накладках використовується натуральна шкіра.

Mi Phones зручні в транспортуванні - їх можна скласти.

Навушники вийшли вельми легкими, їх вага - 220 грам. Доступний багатий асортимент різних аксесуарів для Mi Headphones.


Mi Headphones

Крупна діафрагма з аерокосмічного металу діаметром 50мм

Hi-Fi-аудіозвучання, висока точність відтворення звуку

Діафрагма з аерокосмічного металу, її звучання

Крупна діафрагма діаметром 50мм

Діафрагма є основою навушників, оскільки відіграє вирішальну роль як звук. Для неперевершеної якості звуку, інженери з акустики підбирали більш легкий, міцний матеріал для діафрагми з хорошою провідністю звуку. Вони виявили, що метал, який застосовується для аерокосмічних апаратів, володіє дуже високою швидкістю провідності звуку, його маса дуже маленька і при цьому він у декілька разів міцніше сталі. Тому цей матеріал був використаний для створення діафрагми навушників, в результаті чого ми отримуємо високочастотне, чітке і природне звучання з ще кращої провідністю звуку.

Чим більше розмір діафрагми, тим продуктивність навушників краще, потужне і гучне звучання потрясає нас. Діаметр діафрагми Mi Headphones становить 50мм, що більше на 25% в порівнянні з іншими аналогічними навушниками, ще більш якісне звучання басів. Одночасно, ми грунтувалися на конструкції "сендвіча", для двох зовнішніх шарів використовували РЕТ матеріал, а посередині розмістили шар з аерокосмічного металу. Завдяки еластичним властивостям РЕТ матеріалу, ми маємо можливість насолоджуватися насиченим, об'ємним і потужним звучанням. Чудова структура, великий розмір діафрагми і її властивості створюють «багате» і об'ємне звучання, звертаючи увагу на всі дрібниці і деталі, і наповнює звук вибуховою силою.

Аерокосмічний метал

Діаметр діафрагми більше на 25%

конструкція "сендвіча"

Відмінна провідністю звуку, відчуття присутності на концерті

Навушники напіввідкритого типу, чітке відтворення кожної нотки

Для того, щоб у вас виникало відчуття присутності на концерті, ми ретельно спроектували акустичну конструкцію навушників. Покращене звукове поле, завдяки чому ви можете почути кожну нотку скрипки чи фортепіано, яка витає з усіх сторін у просторі. Навушники напіввідкритого типу, збалансована система шумозаглушення, завдяки вбудованому спеціальному демпферному матеріалу, ефективна адсорбція діафрагми внутрішнього відбиття звукових хвиль, зменшення спотворення звуку, об'ємне і поліфонічне звучання. Унікальна структура навушників, яка здатна істотно знизити можливість пропускання шумів. Відгородити від зовнішніх звуків, тепер немає ніяких перешкод для насолоди прослуховування музики.

Об'ємний стереозвук

Прислухайтеся до звучання різних інструментів

xiaomi-mi-headphones-2vewvwe.jpg

Вбудований спеціальний демпфуючий матеріал

Зменшення зовнішніх перешкод

Посріблений кабель, Hi-Fi-аудіозвучання, прямий дизайн

Використання кевлара для обплетення кабелю, який стійкий до розтягування, мікрофон американської компанії Knowles

Високоякісний безкисневий мідний посріблений кабель гарантує ефективну передачу сигналів. Незалежні правий і лівий канали, які розділяються на виході з мікрофону. Ми уникли застосування зварювання проводів кабелю, завдяки чому максимально мінімізували можливість виникнення перешкод, а звук став ще більш чистим і високоякісним.

Навушники повністю сумісні з Mi телефонами і з Android. Вбудований MEMS мікрофон від американської компанії електроніки Knowles - ще менше за розміром, але при цьому з високою стабільністю, з кращою якістю звуку і більш чіткою передачею голосу.

Властивості кевлара такі ж, як і в навушниках Мi Huosai Piston,

стійкий до розтягування і заплутування

Knowles мікрофон

багатофункціональний кабель

Застосування звукових ефектів за допомогою телефону

Низький опір, немає необхідності в зовнішньому підсилювачі

У дуже багатьох аналогічних навушниках рівень опору досить високий, тому при відтворенні музики через телефон якість звуку значно знижується. У Mi Headphones ми використовували композиційну діафрагму з аерокосмічного металу, рівень чутливості досить високий, низький опір - 32 Ом. Тому у вас є можливість насолоджуватися чудовими звуковими ефектами. Немає необхідності в зовнішньому підсилювачі, пряме підключення до телефону, планшету, MP3-плеєру та інших пристроїв. Прекрасна якість звуку. Обов'язково беріть з собою на вулицю Mi Headphones!

32 Ом

низький опір пряме підключення до телефону

Характеристики та властивості навушників Mi Headphones не поступаються дорогим аналогам

Низький рівень спотворень, висока продуктивність

Mi Headphones відрізняються досить низьким рівнем спотворень, більш якісне і виразне відтворення мелодій, чітке звучання кожної нотки

Порівняння властивостей Мi Headphones з іншими основними моделями за 1000юаней

Mi Headphones AKG K551 Sennheiser Urbanite

Застосування алюмінієвого металевого сплаву, шкіряне наголов'я

181126v5e953rx2zereeygwfwef.jpg

Вага 220г, рівнозначно вазі головного убору

Навушники виконані з алюмінієвого сплаву, який може ефективно зменшити вплив резонансу звуку на акустичну конструкцію, що надає музиці ще більше достовірності. Незважаючи на те, що навушники виконані з металу, це не робить їх громіздкими. Їх вага 220г, що рівнозначно вазі головного убору. Наголов'я навушників посередині має високоякісне покриття з протеїнової шкіри, яка дуже м'яка і ніжна, тому при тривалому прослуховуванні музики у вас не виникне відчуття дискомфорту. Внутрішня частина наповнена м'яким поролоном, для того, що б вам було зручно їх носити. Для зовнішнього боку оголовья ми використовували високоякісну PU шкіру. Вона екологічно безпечна, зберігає натуральну текстуру шкіри дуже приємна на дотик. До того ж по верху є червоний шов, що відображає повсюдну тонку роботу дизайнерів.

алюмінієвий сплав

високоякісна PU шкіра

наголов'я з протеїнової шкіри

вага 220г

Використання нержавіючої сталі, не затискні патрони, які дуже складно зламати

mi-wefewfwefwef.jpg

Зовнішній шар амбушур з високою звукоізоляцією, зменшує можливість проникнення зовнішніх шумів і одночасно запобігає витоку звуку, відтвореного через навушники, тому навіть пізно вночі ви можете слухати улюблену музику і при цьому не заважати іншим.

Всесвітньо відомі постачальники

Контроль безпеки Швейцарської компанії SGS, гарантія відсутності отруйних речовин

Ми вибрали Sennheiser, Beyerdynamic, AKG, Beats та інші першокласні компанії-постачальники високоякісних всесвітньо відомих обладнань / виробів. Ми пройшли тестування та отримали офіційно завірений документ від Швейцарської компанії з контролю безпеки SGS, а також пройшли сертифікацію RoHS, REACH, FCC, CE. Це гарантує безпеку пристрою і повну відсутність отруйних і шкідливих речовин, тому ви можете спокійно користуватися навушниками.

Сертифікація РЄ Сертифікація FCC

Понад 700 видів різних випробувань на надійність

Крім прекрасної якості звуку і витонченого дизайну, якість навушників є найважливішим. У результаті серйозних тестувань, без упущень будь-яких деталей, тестування зносостійкості кнопок, ми можемо говорити про перевищення наших показників стандартів ОСТ в 3 рази. Прекрасні звукові ефекти, високоточна технологія, серйозний контроль якості - все це можливо з високоякісними навушниками Mi Headphones.

Характеристика

Мi Headphones ОСТ

Зносостійкість кнопок 40 +0000 раз 10 +0000 раз

Згинання кабелю 15000 раз 5000 раз

Зносостійкість оголовья 10000 раз 8000 раз

Зносостійкість сталевих

вставок 18000 раз 6000 раз

Зносостійкість амбушюр 6000 раз 3000 раз

Тест на падіння 1.7м / 18 раз 1.2м / 6 раз

COLLAGE44r34f34f.jpg

Тип: Наушники/телефoнная гарнитура
Бренд: Mi
Способ подключения: проводной
Тип конструкции: полноразмерные
Тип акустического оформления: полуоткрытые
Тип крепления: оголовье
Частотный диапазон, Гц: 20-20000
Сопротивление, Ом: 32
Максимальная входная мощность, мВт: 100
Длина шнура, м: 1,4
Тип разъема: mini jack 3,5 мм
Вес, г: 220

Завантаження…

Відгуки користувачів
Виктор, 22.09.2017
Где можно купить сменные амбушюры и провод к ним? Пользуюсь уже больше года, скоро может понадобитьтся замена а её нигде не купить.
Адміністрація MIOT.UA 23.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Виктор, к сожалению, в нашем магазине сменных амбушюр в наличии нет.
Kir, 29.11.2016
А где на них можно купить пару амбюшур ? А то одна потерялась =(
Адміністрація Mi.UA, 30.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. К сожалению, у нас в магазине, в наличии таких нет.
Serjio, 16.09.2016
Оскільки навушники відкритого типу цікавить звукоізоляція. А саме чи буде чути людям музику яку я в них слухаю і навпаки, чи буде чути мені в них оточуючих у шумному середовищі? Відпишіться, хто користувався.
Vox, 09.12.2016
Звуко ізоляція дуже і дуже і дуже погана як в одну сторону так і в іншу, це їхній здоровезний мінус
Адміністрація Mi.UA, 07.09.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Подивитися на товар і послухати можна в будь-якому з наших магазинів. https://miot.ua/company/contacts/
Олександр, 06.09.2016
А де можна протестувати даний девайс? А то опис цікавий й до момго телефону підійде ))) Але хотілось би спочатку послухати звучання... Бажано Київ-Бровари.
Федор, 02.06.2015
Реально крутые уши, звук потрясающий. В них я действительно услышал что такое кристально чистое сбалансированное звучание, то что слышал до этого и рядом не стояло. Эргономика продумана таким образом что их практически не ощущается на себе, очень мягкие и удобные. Насадки и оголовье из натуральной кожи, даже при длительной прослушке нет никакого дискомфорта.
Додати коментар