Розумний Кубик Рубика SuperCube i3Y by GiiKER – новий вид інтелектуальних розваг

Цього разу екосистема MIOT вирішила здивувати нас по-справжньому.

GiiKER, одна з компаній-партнерів екосистеми вдихнула нове життя в класичний Кубик Рубика або, як ви його часто називаєте, кубик-рубик.

Справа в тому, що інженери компанії зробили цю захоплюючу головоломку розумною.

Саме так – розумною!

SuperCube i3Y by GiiKER, зберігши класичну форму, отримав можливість синхронізуватися зі смартфоном за допомогою Bluetooth, 6-осьовий гіроскоп, набір різних датчиків і спеціальний мобільний додаток.

SuperCube i3Y by GiiKER розумний кубик рубик

Завдяки цьому процес інтелектуальної розваги власника даного кубика-рубика вийшов на зовсім новий рівень.

Адже творці заклали в мобільний додаток всі можливі варіанти успішної збірки SuperCube i3Y by GiiKER.

Плюс, налаштували програму так, щоб датчики гаджета, після синхронізації зі смартфоном, постійно відстежували стан граней пристрою.

SuperCube i3Y by GiiKER круті датчики

Це зроблено для того щоб, якщо грані гаджета будуть залишатися нерухомими протягом 5 секунд, в додатку автоматично з'явиться відеопідказка, яка допоможе власнику пристрою вийти зі скрутної ситуації.

SuperCube i3Y by GiiKER відеопідказка

Завдяки цьому, процес складання Кубика Рубика в варіанті SuperCube i3Y by GiiKER став не просто цікавим, він став ще й навчально-розвиваючим.

SuperCube i3Y by GiiKER підказка по збірці

Ну, а щоб додати ще більше позитиву, конструктори внесли в мобільний додаток спеціальний «змагальний» режим, який передбачає складання кубика-рубика на швидкість.

SuperCube i3Y by GiiKER режим змагання

Хочете кинути інтелектуальний виклик своєму другові? Зробіть це за допомогою SuperCube i3Y by GiiKER – інноваційної головоломки 21 століття!

SuperCube i3Y by GiiKER розумний кубик рубика