Складаний смартфон Mi Flex з гнучким екраном існує?

  • 23.11.2018
  • 1870
  • Mi

Одним з найбільш екстравагантних, цікавих, оригінальних і очікуваних пристроїв, що розробляються екосистемою MIOT, є амбітний складаний смартфон Mi Flex.

Фішкою цього малюка з 4-дюймовим дисплеєм, є його конструкція, а саме - можливість розкладатися в два рази, перетворюючись в смартфон з екраном діагоналлю 7.8 дюйма і матрицею Super AMOLED.

Mi Flex інноваційний смартфон

Так-так, ви не помилилися, Mi Flex буде оснащений гнучким екраном, що згинається, здатним функціонувати як в складеному, так і в розкладеному стані.

Інноваційно! Високотехнологічно! Неймовірно круто!

Передбачається, що настільки цікава і технологічно складна конструкція, а також потужна технічна «начинка», зроблять Mi Flex найдорожчим смартфоном екосистеми.

Mi Flex смартфон з гнучким екраном

Конструктори планують оснастити новинку топовим процесором Qualcomm Snapdragon 8150 з частотою 3.2 ГГц, дати їй фірмовий двочастотний GPS, модуль NFC, двохдіапазонний Wi-Fi 802.11ac, а також зробити дві модифікації з 6/128 і 8/256 ГБ оперативної/флеш-пам'яті.

Ну і, звичайно ж, планується додати в амбітний гаджет потужний основний камерний модуль.

Чи буде в смартфоні функція розпізнавання обличчя, чудова селфі-камера і як буде виглядати сканер відбитків пальців, поки що не повідомляється.

Mi Flex крутий смартфон

Також туманом оповита дата релізу Mi Flex. Швидше за все, він буде представлений в кінці 2019 року, а значить, до цього часу, ми неодмінно дізнаємося про цей гаджет більше інформації!

Інші новини
 Складаний смартфон Mi Flex з гнучким екраном існує?
Складаний смартфон Mi Flex з гнучким екраном існує?
  • 23.11.2018
  • 1871
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини