Handx Portable Electric Shaver – портативна електробритва, яку можна покласти в кишеню і взяти з собою куди завгодно!

  • 05.05.2018
  • 1414

У 21 столітті світ змінився до невпізнання. Технічний прогрес досяг таких висот, про які буквально 10 років тому годі було й мріяти.

Інноваційні зміни торкнулися навіть самих звичайних побутових речей, до принципу дії яких ми настільки звикли, що важко уявляємо собі, що все може бути по-іншому. Але ж може!

Одним із прикладів такого чудесного переродження є портативна електробритва Handx Portable Electric Shaver, яка наочно показує, що таке сучасна автономна компактна електробритва.

Handx Portable Electric Shaver електробритва

З нею вам не потрібно шукати розетки для підзарядки і ходити неголеним, якщо знайти їх неможливо! Гаджет отримує свою енергію від вбудованого акумулятора, заряду якого вистачає на близько 50 хвилин безперервної роботи.

Handx Portable Electric Shaver акмулятор

Тому єдине, що вам потрібно – це павербанк, яким ви, швидше за все, звикли заряджати тільки смартфон або планшет. А даремно! Завдяки вбудованому роз'єму USB Type-C електробритва зможе зарядитися від зовнішнього акумулятора досить швидко.

Завдяки такій інноваційній зарядці, а також надзвичайно компактним розмірам 140х103х55 мм і надлегкій вазі 85.5 грамів гаджет легко поміститься в дорожню сумку, чемодан, портфель або навіть в кишеню піджака або куртки!

Цей «малюк» піде з вами куди завгодно!

Handx Portable Electric Shaver зручна бритва

Що стосується якості гоління, за неї також не варто хвилюватись. Завдяки плаваючим японським сталевим голівкам для гоління TOYOTA TSUSHO, класне і легке гоління вам гарантовано!

Handx Portable Electric Shaver якісне гоління

Приємним бонусом є захист корпусу пристрою за стандартом IPX7. Тому не варто хвилюватися, якщо бритва потрапила під струмінь води. Клас захисту IPX7 подбає про працездатність гаджета.

Handx Portable Electric Shaver захист від вологи

Шукали портативну круту електробритву, яка буде ідеально підходити для відряджень або подорожей? Так ось же вона!

Handx Portable Electric Shaver портативна електробритва

Інші новини