«Mi Community» на честь Всесвітнього дня гумору розпочинає конкурс: Дуже сMішно

  • 06.03.2017
  • 1156

 Конкурс: Дуже сMішно

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно згадати або придумати "найсмішніший" анекдот, який Ви знаєте, і відправити його на адресу [email protected]

Відеоанекдоти теж приймаються і будуть розглянуті/заохочені окремо.

У журі конкурсу входять відомі артисти естради, театру і кіно Ілля Ноябрьов і Валерій Чигляєв, резиденти телеклубу «Золотий гусак».

Ті, хто надішле нам "найсмішніші" анекдоти, отримають призи від «Mi Community».

Перелік призів компаній екосистеми Xiaomi:

Правила конкурсу!

1. У конкурсі можуть брати участь любителі гумору у віці від 16 років;

2. Надіслані анекдоти повинні бути пристойними, без використання нецензурних слів або знаків, що їх замінюють;

3. Початок конкурсу - 5 березня 2017 р., завершення – 1 квітня 2017 р.

4. Конкурс проходить в три етапи:

Перший тиждень конкурсу. Наприкінці тижня, 11 березня, журі відбирає 5 "найсмішніших" анекдотів і публікує їх на спеціальній сторінці конкурсу;

Другий тиждень конкурсу починається 12 березня. Наприкінці тижня, 18 березня, журі оголошує наступні 5 анекдотів;

– Третій тиждень конкурсу починається 19 березня. Наприкінці тижня, 25 березня, журі оголошує останню партію кращих анекдотів від учасників.

– Фінальна тиждень стартує 26 березня. На спеціальній сторінці конкурсу публікуються 30 кращих анекдотів. Одночасно з цим на платформі Гугл формс відбувається голосування за кращі анекдоти. Кожен з учасників голосування повинен мати Гугл аккаунт і бути авторизованим. Допускається голосування за кілька пунктів за один сеанс.

Голосування припиняється 31 березня.

5. Результати голосування підраховуються таким чином: Загальне число балів, відданих голосуючими за анекдоти-фіналісти, ділиться навпіл і це число балів отримує журі, яке і розпоряджається ним на свій розсуд.

6. Результати конкурсу оголошуються до 12.00 1 квітня 2017 року.

7. Кожен учасник конкурсу погоджується тим, що його фотографії можуть бути використані компанією “Сяомі Україна” в рекламних цілях і поширюватися у відкритий доступ в звітах про конкурс;

8. Кожен учасник конкурсу повинен надати справжню інформацію у вигляді своєї email адреси, імені або іншого ідентифікатора, щоб уникнути проблем при врученні призів та інших комунікаціях.

Згадай найсмішніший анекдот і поділися ним з усіма любителями Мі!
Шанувальники Мі – качайте прес, шанувальниці – запасайтесь заспокійливим. Готуємося надривати животи від сміху 1 квітня!