Подовжувач Xiaomi ZMI CX05 (6 розеток + 2 USB-port)

  • 07.07.2021
  • 741

Подовжувач Xiaomi ZMI CX05 (6 розеток + 2 USB-port)

Універсальний подовжувач ZMI CX05 обладнаний 6 розетками та 2 USB-портами, які дозволяють користувачам підключити декілька електроприладів, а також заряджати смартфони, планшети.

Маючи тільки 2 USB-порту для зарядки, максимальна потужність в USB-порти становить до 18 Вт, універсальний подовжувач ZMI CX05 може підтримувати швидку зарядку. В результаті ефективність зарядки пристрою збільшується, що значно скорочує час очікування.

Більш того, всі електроприлади у вашому будинку можуть працювати оптимально завдяки харчуванню від 6-контактного подовжувача ZMI. При номінальній потужності 2500 Вт користувачі можуть в повній мірі використовувати цей подовжувач для побутових приладів, від електричних щіток, фенів, масажних машин, до електричних плит, пилососів, блендерів.

У поєднанні зі шнуром живлення довжиною 1.8 м, ви можете розмістити подовжувач практично в будь-якому куточку вашого будинку.
Для сімей з маленькими дітьми придбання подовжувача ZMI CX05 ще більш необхідно. На кожній розетці є кришка, яка захищає користувачів від ураження електричним струмом. У той же час, цей захист також гарантує, що бруд і вода не потраплять всередину гнізда під час використання. У кутку подовжувача є кнопка-вимикач, користувачі можуть швидко відключити електричну розетку, натиснувши на цей вимикач при виникненні нестандартної ситуації.