Xiaomi представила другу версію смартфона Redmi Note 3 з процесором Snapdragon 650 всередині

  • 14.01.2016
  • 1136

Xiaomi представляє оновлення супер-популярного смартфона Redmi Note 3. Якщо оригінальний Redmi Note 3 (як і Redmi Note 2) працював на процесорі MediaTek Helio X10, то новинка оснащується чіпом від Qulacomm - Snapdragon 650. На такий крок Xiaomi пішла для ще більшого охоплення GSM мереж. Новий смартфон підтримує більшу кількість мереж, ніж попереднє покоління, у переліку є навіть американські частоти, однак нас з вами це ніяк не торкнеться: що перша модель, що друга можуть працювати з нашими GSM мережами і 3G частотами.

Snapdragon 650 має шість ядер (2x ARM® Cortex ™ A72, 4x ARM Cortex A53), максимальна тактова частота складає 1.8 ГГц, також чіп має модем 4G + LTE, який трохи швидше працює з LTE мережами порівняно із звичайним 4G модемом. З'явилася підтримка технології VoteLTE (передача голосу по LTE).

Разом з чіпсетом Redmi Note 3 отримав оновлення графічного ядра. В апараті встановлена ​​графіка Adreno 510 з підтримкою DirectX 12 і OnepGL ES 3.1.

Крім процесора новий Redmi Note 3 оснащений новою основною камерою: тепер в смартфоні встановлений сенсор на 16 мегапікселів (у першій версії камера була на 13 Мп), апертура f / 2.0, є фазовий автофокус (PDAF), а також швидке фокусування за 0.1 секунду. Крім того камера Redmi Note 3 може робити HDR знімки, а вбудовані фільтри допоможуть обробити фото відразу після зйомки любителям мобільної фотографії.