ZMi powerbank Type-C (QB820) - кращий павербанк для будь-якого USB-C пристрою за версією Wirecutter, авторитетного американського видання, яке входить до складу The New York Times

  • 27.07.2018
  • 3043
  • ZMi

ZMi, компанія, яка виробляє павербанки для Mi, а також випускає власну лінійку зовнішніх акумуляторів, отримала чергове міжнародне визнання.

Цього разу, високу якість гаджетів ZMi підтвердило авторитетне американське видання Wirecutter, яке назвало ZMi powerbank Type-C (QB820) «найкращим варіантом для зарядки будь-якого USB-C пристрою, коли під рукою немає стаціонарного джерела живлення».

ZMi powerbank Type-C (QB820) потужний павербанк

До такого висновку фахівці видання Wirecutter (яке входить до складу The New York Times) прийшли після близько 40 годин тестування 23 різних зовнішніх Type-C-акумуляторів, створених різними виробниками.

Що ж було особливо відзначено професіоналами Wirecutter? Чому вони поставили павербанк ZMi на перше місце серед інших пристроїв конкурентів?

ZMi powerbank Type-C (QB820) стильний зовнішній акумулятор

По-перше, це його висока вихідна потужність, яка може досягати 45 Вт, що дозволяє заряджати навіть Apple MacBook Pro.

По-друге, це універсальність пристрою, яка дає йому можливість заряджати величезний спектр Type-C-гаджетів, включаючи фітнес-браслети та різні ноутбуки.

ZMi powerbank Type-C (QB820) зарядка ноутбука

По-третє, це інноваційна технологія, яка дозволяє ZMi powerbank Type-C (QB820) ставати хабом для інших пристроїв.

Так, наприклад, ви зможете підключити до павербанка ноутбук і, одночасно, мишку або клавіатуру.

Це дозволить вам заряджати ноутбук через інтерфейс Type-C і продовжувати працювати на ньому в звичайному режимі!

Краса!

ZMi powerbank Type-C (QB820) може заряджати ноутбуки

Крім того, не варто забувати і про такі банальні, але, в той же час, дуже важливі характеристики, як вага та габаритні розміри.

Згідно з результатами тестування фахівців Wirecutter, модель ZMi powerbank Type-C (QB820) легше і компактніше багатьох своїх конкурентів!

ZMi powerbank Type-C (QB820) павербанки компактні

Як бачите, висока якість і надійність гаджетів ZMi отримує все більше і більше захоплених відгуків в різних частинах світу!

ZMi powerbank Type-C (QB820) потужний універсальний павербанк хаб

І це природно!

Інші новини