Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X White SP-LC REDMI 4X

Чохол Nillkin Sparkle Leather - блискучий чохол з PU шкіри, розроблений спеціально для смартфонів RedMi 4X.

Завдяки віконцю у верхній кришці чохла ви зможете швидко відповідати на дзвінки, перевіряти час та повідомлення не відкриваючи саму кришку.

Матеріали, з яких виготовлений чохол, гарантують захист смартфона від пилу, сколів, подряпин і інших зовнішніх пошкоджень. Покриття запобігає ковзанню та дозволяє надійно утримувати смартфон в руці. На чохлі передбачені технологічні отвори під кнопки управління, камеру, динамік і USB порт.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X White

Чохол Nillkin Sparkle Leather - блискучий чохол з PU шкіри, розроблений спеціально для смартфонів RedMi 4X.

Чохол зроблений з якісного полікарбонату і PU шкіри, які щільно прилягають до корпусу. Ці матеріали гарантують захист від пилу, сколів, подряпин і інших зовнішніх пошкоджень. Підкладка виготовлена з м'яких волокон, які не пошкоджують поверхню корпусу і екрану смартфона.

Завдяки віконцю у верхній кришці чохла ви зможете швидко відповідати на дзвінки, перевіряти час та повідомлення не відкриваючи саму кришку. Покриття запобігає ковзанню та дозволяє надійно утримувати смартфон в руці. На чохлі передбачені технологічні отвори під кнопки управління, камеру, динамік і USB порт.

Nillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X Gold SP-LC REDMI 4XNillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X Gold SP-LC REDMI 4XNillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X Gold SP-LC REDMI 4XNillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X Gold SP-LC REDMI 4XNillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X Gold SP-LC REDMI 4XNillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X Gold SP-LC REDMI 4XNillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X Gold SP-LC REDMI 4X

Назва: Nillkin Sparkle Leather XIAOMI RedMi 4X Gold SP-LC REDMI 4X
Бренд: Nillkin
Модель смартфона: RedMi 4X
Матеріали: PU шкіра, полікарбонат
Колір: Білий
Розміри: 156×100×17.6 мм
Вага: 31.6 г