Шкарпетки 90points Casual Merino Wool Socks Woman Grey

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Зручні шкарпетки для будь-якої діяльності

Витончені вовняні шкарпетки 90points Casual Merino Wool Socks зіткані з кращої австралійської мериносної вовни. Еластичні та зручні - вони прекрасно зберігають тепло, гарантуючи тепло і сухість ваших ніг як вдома, так і при вуличних прогулянках.

Зберігають тепло і відводять вологу

У порівнянні зі звичайною вовною, мериносова вовна більш тонка, м'яка, гнучка, надзвичайно еластична, що дозволяє створювати прошарок повітря між шкірою і тканиною, гарантуючи збереження тепла тіла. При цьому вовна забезпечує хороше відведення вологи від поверхні шкіри, захищаючи ноги від потіння.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Шкарпетки 90points Casual Merino Wool Socks Woman Grey

Вовняні шкарпетки 90points Casual Merino Wool Socks створені з кращої австралійської овечої мериносної вовни. Витончені, вони, тим не менш, чудово сохряняют тепло, гарантуючи тепло і сухість ваших ніг.

xiaomi-90-points-Casual-Merino-Wool-Socks

Сухі ноги

Ваші ноги залишаться сухими навіть при заняттях спортом

Особливістю вовни мериноса є вражаюча тонкість, завдяки чому близько шкіри завжди залишається прошарок повітря, який служить теплоізолятором і зберігає тепло тіла. При цьому велика кількість тонких ниток збільшує відведення вологи від поверхні шкіри. Це гарантує сухість і відчуття тепла навіть при активних заняттях спортом.

xiaomi-90-points-Casual-Merino-Wool-Socks

Ідеальна еластичність

Тонка шерсть дозволяє створювати тонкі шкарпетки

У порівнянні зі звичайною вовною, шерсть меринос тонша, м'якша, гнучкіша, надзвичайно еластична. Комфорт, викликаний природною еластичністю, гарантує повний обхват ноги, без почуття здавленості. Такі шкарпетки підходять для всіх видів діяльності.

xiaomi-90-points-Casual-Merino-Wool-Socks

Немає поганого запаху

Натуральна вовна не викликає появу поганого запаху

Структура волокна мериносової вовни і її здатність до поглинання вологи дозволяють зменшити появу поганого запаху, оскільки бактерії, що викликають його, розвиваються тільки у вологому середовищі.

xiaomi-90-points-Casual-Merino-Wool-Socks

Активна терморегуляція

Шкарпетки не тільки гріють, але і охолоджують

Мериносова шерсть є свого роду активним волокном: коли зовнішня температура низька, волокно буде поглинати тепло, вироблене тілом і зберігати його в просторі волокна, щоб сформувати природний шар теплоізоляції. Коли ж зовнішня температура висока, волокно може ефективно відводити тепле повітря і піт з поверхні тіла, створюючи приємну прохолоду.

xiaomi-90-points-Casual-Merino-Wool-Socks

xiaomi-90-points-Casual-Merino-Wool-Socks

Назва: Шкарпетки 90points Casual Merino Wool Socks
Бренд: Runmi
Тип: Вовняні шкарпетки
Матеріал: 85.4% шерсть, 13.3% нейлон, 1.3% спандекс
Розмір: 80х180 мм
Розмір європейський: 24-26 см
Маса: 59 г
Колір: Сірий
Модель: Для жінок