Очищувач повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4 White

Xiaomi Smart Air Purifier 4 – очищувач повітря для будинку. Удосконалена система фільтрів, низький рівень шуму – все для комфортної роботи. Пристрій підтримує автоматичний режим роботи, здійснюючи моніторинг якості повітря в реальному часі. Керувати очищувачем можна як на сенсорному екрані на корпусі, так і використовуючи фірмовий додаток.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Швидке очищення великого простору

Завдяки CADR до 400 м³/год очищувач повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4 здатний очищати 6660 літрів повітря за хвилину. Круговий повітрозабірник дозволяє пристрою ефективно та швидко проводити очищення повітря. Наприклад, для очищення повітря в приміщенні на 20м² знадобиться орієнтовно 10 хвилин.

Очищувач повітря  Xiaomi Smart Air Purifier 4 White вигляд

Потрійна система фільтрації

Максимально очищене повітря особливо важливе для людей, які страждають на алергії або риніти. Завдяки потрійному фільтруванню Xiaomi Smart Air Purifier 4 здатний нейтралізувати до 99,97% частинок у повітрі розміром 0,3 мкм. Пристрій здатний очищати повітря від шерсті та лупи тварин, пилу, пилку та диму.

Нейтралізація неприємних запахів

Активоване вугілля, яке використовується для очищення, має високий коефіцієнт вбирання, тому відмінно впорається з поглинанням шкідливих газів і усуне неприємні запахи. А система іонізації дозволить довше зберігати повітря свіжим та позитивно впливати на самопочуття.

Очищувач повітря  Xiaomi Smart Air Purifier 4 White в кімнаті

Один фільтр — до року використання

Вбудований фільтр має більшу площу поверхні та забезпечить тривалий термін служби від 6 до 12 місяців (залежно від інтенсивності використання). Додаток Mi Home, за допомогою якого здійснюється керування очищувачем, повідомить про своєчасну заміну фільтра.

Більш ефективний фільтр

Вбудований фільтр від Xiaomi набагато ефективніший в очищенні повітря порівняно з традиційним HEPA-фільтром. Велика площа волокна дозволяє проходити більшому потоку повітря через фільтр. Менш щільне покриття не перешкоджає легкому проходженню потоків повітря, що забезпечує нижчий рівень шуму під час роботи. У комплексі такий фільтр споживає менше енергії для виконання своїх завдань.

Моніторинг якості у реальному часі

Очищувач підтримує автоматичний режим, коли пристрій у режимі реального часу аналізує якість повітря в приміщенні та підлаштовує параметри очищення. Високоточні лазерні датчики здатні вловити частки до 0,3 мкм.Завдяки фірмовому додатку керувати очищувачем простіше. Керуйте роботою пристрою, навіть перебуваючи далеко від будинку. Підтримується голосове керування через Alexa або Google асистента.

Очищувач повітря  Xiaomi Smart Air Purifier 4 White управління

Комфортне керування з дисплеєм OLED

На корпусі передбачений дисплей, за допомогою якого легко відстежувати параметри очищення в реальному часі. Підтримується сенсорне керування для зручного перемикання між режимами.

Також є кольоровий індикатор якості повітря:

  • Зелене (повітря чисте та свіже);
  • Жовтий (низький рівень забруднення);
  • Помаранчевий (середній ступінь забрудненості);
  • Червоний (високий рівень забруднення).

Низький рівень шуму

Пристрій працює надаючи рівень шуму до 32,1 дБ. При виборі спеціального нічного режиму пристрій перейде на очищення без зайвого шуму та підсвічування. Так що нічого не заважатиме комфортному сну.

Портативний очищувач

Міцний ABS-пластик, проста конструкція – все для зручної експлуатації очищувача. Відсік з вентиляційними отворами розбірний, тому ви можете його очищати.

Очищувач повітря  Xiaomi Smart Air Purifier 4 White використання

Тип: Очищувач повітря
Бренд: Mi
Модель: AC-M16-SC
Розміри: 250 x 250 x 555 мм
Маса нетто виробу: прибл. 5,6 кг
Ефективна площа покриття: 28–48 м²
Рівень шуму: менше 64 дБ(А)
PM CADR: 400м³/год
Комплектація: Xiaomi Smart Air Purifier 4,
Фільтр,
Посібник з експлуатації,
Кабель живлення.