Ополіскувач ротової порожнини Xiaomi DOCTOR B 240мл

  • Рожевий

Доставка

Звичайна ціна

Зручні стіки з рідиною для полоскання рота

Відчуваєте дискомфорт в ротовій порожнині? Хочеться почистити зуби, але на це немає часу та ніде це зробити? На допомогу приходить черговий класний продукт екосистеми MiJia – ополіскувач ротової порожнини Doctor B в стіках!

У зручних невеликих стіках! Ви можете взяти їх з собою на роботу, у відрядження, в подорож – куди завгодно!


2 приємних смаки рідини, 20 стіків в комплекті

Стіки в наборі двох кольорів – блакитного і рожевого: по 10 штук кожного кольору. Кольору відповідає і смак ополіскувача: блакитні стіки порадують вас смаком бамбука, а рожеві – соковитого персика.

Ніяких неприємних медичних смаків рідини, після полоскання якою залишається неприємний післясмак в роті! Ополіскувач ротової порожнини Doctor B не тільки корисний, але і надзвичайно приємний у використанні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ополіскувач ротової порожнини Doctor B

Упакований у зручні та місткі стіки

Всі ми прекрасно знаємо про важливість догляду за ротовою порожниною. Регулярна і якісна чистка зубів та язика – це те, що потрібно робити кожній людині, якщо вона хоче подбати про себе і зберегти свої зуби здоровими якомога довше.

Doctor B ополіскувач для ротової порожнини

Однак, що робити, якщо виникла необхідність освіжити і дезінфікувати свій рот, а почистити зуби немає ніякої можливості? Правильно, слід скористатися спеціалізованим якісним і ефективним ополіскувачем для рота. Таким, як ополіскувач Doctor B від екосистеми MiJia.

Doctor B компактний стік

Створений фахівцями, які відмінно розбираються в тонкощах «зубної справи», цей засіб упаковано в спеціальні зручні та компактні стіки.

Ніяких незручних скляних пляшок або об'ємних пластикових ємностей - зручні стіки можна взяти з собою куди завгодно!

Doctor B універсальний

Покладіть стік в сумку, в рюкзак, в портфель, та в кишеню куртки врешті-решт! Він легко поміститися туди і буде чекати свого часу, коли у вас виникне необхідність скористатися творінням фахівців китайського бренду.

Ефективний та корисний

На 99.9% знищує бактерії кишкової палички і золотистого стафілокока

У наборі йде 20 стіків по 12 мл рідини в кожному. Стіки двох кольорів: 10 рожевих і 10 блакитних. Кожен колір відповідає певному смаку: рожевий це соковитий персик, а блакитний – освіжаючий бамбук.

Doctor B два смаки

Ніяких неприємних «медичних» смаків! Творці ополіскувача подбали, щоб ви користувалися їх творінням із задоволенням!

Ось, що означає – поєднати приємне з корисним.

Doctor B приємний та корисний

Варто особливо відзначити, що ополіскувач Doctor B – це не косметичний засіб, а серйозний аптечний препарат. Згідно з дослідженнями, які були проведені творцями ополіскувача, він на 99.9% знищує бактерії кишкової палички і золотистого стафілокока.

Doctor B бореться з мікробами

Крім того, до складу рідини входить прополіс, відомий своїми антибактеріальними властивостями, а також протизапальний і кровоспинний нотогінсенг (хибний женьшень) і ксиліт як замінник цукру.

Doctor B ксиліт

Doctor B прополіс

Таким чином, препарат завдає комплексний удар по можливим проблемам ротової порожнини: він бореться з бактеріями, сприяє загоєнню невеликих ранок, а також протистоїть запаленням і кровоточивості ясен. Надкорисна рідина!

Doctor B рідина для полоскання рота

Не залишайте проблеми з зубами на завтрашній день. Ополіскувач ротової порожнини Doctor B готовий допомогти вам з ними вже сьогодні, вже зараз!

Тип: Набір стиків
Бренд: DOCTOR B
Кількість стиків у наборі: 20 шт
Кількість смаків: 10 бамбук + 10 персик
Об'єм одного стіка: 12 мл
Додатково: У склад входить прополіс, нотогінсенг (хибний женьшень) і ксиліт