Проекційний екран Xiaomi XGIMI 100" 16:10 моторизированный (P120S)

Проекційний екран необхідний для отримання зображення високої якості на екрані. Саме висока якість виконання всіх складових елементів конструкції і характеризує проекційні екрани XGiMi.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Проекційний екран XGiMi 100`` 16:10

Проекційний екран необхідній для отримання зображення на екрані вісокої якості. Саме висока якість виконання всіх складових елементи конструкції и характеризує проекційні екрани XGiMi. Електричний (моторизований) настінний проекційнем екран XGiMi 100" 16:10, забезпечую максимальний комфорт при йом вікорістанні.

Високоякісний матеріал екрану

XGiMi 100" 16:10 моторизований - поєднує в собі кілька шарів з високоякісних матеріалів: пластикове покриття, ПВХ (термопластичний полімер вінілхлориду), а також скловолокно. Застосування перерахованих вище матеріалів забезпечить тривалий термін служби екрану.

Коефіцієнт посилення збільшений на 10%

Проекційне полотно характеризують два основних параметри: коефіцієнт посилення (відображення) і кут огляду. Саме коефіцієнт посилення - це основний параметр, який впливає на якість зображення. При прямій проекції значення даного коефіцієнта варіюється від 1 до 1,2, а біля екранів зворотної проекції - від 2 до 2.2. Коефіцієнт посилення екран XGiMi 100" ~ 1.2 - 1.3 (прекрасно підійде для освітлених офісів, залів, аудиторій, кімнат) - забезпечить високу якість зображення і чудову передачу кольорів.

Кут огляду даної моделі проекційного екрану складає 150 градусів - це дуже зручно, якщо в аудиторії, кімнаті знаходиться велика кількість глядачів.

Чорна облямівка, яка розташована по периметру полотна XGiMi 100", необхідна для посилення сприйманого рівня контрастності зображення. Формат екрану XGiMi 100" (співвідношення сторін) 16:10 (5% приріст області видимості в порівнянні з 100-дюймовим екраном у якого співвідношення сторін 16: 9). Це широкий формат, який призначений для комп'ютерів, ноутбуків і застосовується в професійній техніці, як правило для проведення презентацій, перегляду фільмів і т.д. При натисканні на перемикач управління "UP" або "DOWN", Ви зможете підняти або опустити проекційний екран закріплений на стіні.

Визначення необхідної діагоналі екрана

При співвідношенні сторін екрану 16:10, для забезпечення найбільш оптимального сприйняття зображення на екрані, відповідно до Міжнародного стандарту InfoComm, діагональ проектованого екрана визначається наступним чином:

Необхідно розділити довжину приміщення на 2.

Тип: Настінний електричний (моторизований) екран
Бренд: XGIMI
Розмір: 215.4 x 134.6 см
Формат полотна: 16:10
Коефіцієнт посилення полотна: ~ 1.2 - 1.3
Кути огляду полотна: 150°
Додатково: Механізм повернення та система фіксації полотна
Вага екрану, кг: 9
Вага екрану в упаковці, кг: 10.5