Палички для їжі металеві Xiaomi Maison Maxx Metal Chopsticks

  • Золотий

Доставка

Звичайна ціна

Комфортні палички для їжі з нержавіючої сталі

За статистикою, майже 30% всього населення нашої планети споживає їжу з допомогою паличок для їжі. Вони є традиційним столовим прибором для китайської та японської кухні. Яскравим представником настільки «звичних» для багатьох приладів, є металеві палички Maison Maxx.

Слід зазначити, що вони перш за все дуже міцні, якісні та виготовлені з нержавіючої сталі. Два колірних дизайни: з золотим і срібним відтінком, допоможе вам підібрати найбільш підходящий колірний дизайн під інші столові прилади повсякденного користування. Незважаючи на застосування нержавійки в конструкції столового приладу, палички важать всього 33 грами, що безумовно забезпечить високий рівень зручності при їх використанні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Якість. Надійність. Зручність.

Металеві палички

При виробництві паличок столового аксесуара був використаний вельми надійний матеріал - нержавіюча сталь, яка володіє високими показниками щільності, зносостійкості і в цілому - надійності. У комплекті поставки ви знайдете по 2 пари срібних і золотих паличок, які виразно прикрасять ваш звичайний прийом їжі своїм сяючим дизайном.

Палички для їжі металеві Maison Maxx Metal Chopsticks комплект крупним планом

Зручна конструкція

Легко тримати в руці

Форма столового аксесуара вельми зручна та практично «зливається» з рукою користувача. Для того, щоб палички не «обтяжували» процес прийому їжі, виробник подбав про особливості їх конструкції. Незважаючи не застосування сталі, яка за замовчуванням збільшує вагу столового приладу, порожниста внутрішня структура Maison Maxx, дозволила знизити їх вагу. Маса однієї металевої палички - 33 грами. Вражаюче, чи не так?

Палички для їжі металеві Maison Maxx Metal Chopsticks за столом

«Унікальна пара» для особливих випадків

Золотий та срібний відтінок

Ви жадайте унікальності? Щоб ваш обідній стіл був як ніколи вишуканий та елегантний? Тоді «унікальна парочка» столових приборів Maison Maxx - саме те, що вам потрібно. Ідеально відполірована конструкція, блискучий дизайн зі срібним і золотим відтінком, підкреслює королівську витонченість аксесуара, який стане особливою «прикрасою» святкового столу.

Палички для їжі металеві Maison Maxx Metal Chopsticks нержавійка

Нержавіюча сталь 304

Висока корозійна стійкість

Нержавіюча сталь 304 з низьким вмістом вуглецю з 18% вмістом хрому має високі показники корозійної стійкості, в'язкості та володіє іншими чудовими характеристиками. Більше 48 технологічний процесів (в тому числі ручне полірування) від виробництва до перевірки якості готової продукції.

Палички для їжі металеві Maison Maxx Metal Chopsticks 2 пари в двох кольорах

Німецькі технології

Зручна конструкція аксесуара

Використання передових німецьких технологій кування, порожниста конструкція круглої форми та квадратні наконечники забезпечили більш легку вагу, зручну конструкцію та комфортне розташування столового аксесуара в руці.

Палички для їжі металеві Maison Maxx Metal Chopsticks в процесі їжі

Відчуття комфорту

Ручне полірування

Використання технології високоміцного вакуумного титанового покриття, ефективно підвищує корозійну стійкість паличок для їжі, дозволяючи металу відображати м'які відтінки. Після більш ніж десятикратного процесу шліфування та полірування поверхні паличок вручну, вдалося сформувати матову текстуру столового аксесуара, який випромінює м'який блиск і створює приємний естетичний ефект.

Палички для їжі металеві Maison Maxx Metal Chopsticks на тарілці

Рекомендації по використанню

1. Намагайтесь уникати тертя між паличками для їжі та твердими предметами.

2. Не використовуйте сильні лужні або окислюють хімікати, такі як відбілювач, гіпохлорит натрію і т.ін.

3. Залишки їжі на посуді не варто вичищати сталевими паличками;

4. Витріть палички тканиною після того як вони просохнуть.

Палички для їжі металеві Maison Maxx Metal Chopsticks в упаковці

Тип: Палички для їжі
Бренд: Maison Maxx
Матеріал: Нержавіюча сталь 304
Застосування: Гарячі та холодні закуски, салати і т.ін.
Розмір: Близько 23.5 х 0.5 х 0.5 см
Вага однієї палички: 33 г
Комлект: 2 срібні + 2 золоті палички для їжі, 4 підставки для паличок і бокс-упаковка
Колір: Золото, срібло