Набір паличок для їжі YiwuYishi 30 cm 6 комплектів

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Палички для їжі з натурального бамбука

За статистикою, близько 30% всього населення нашої планети вживають їжу за допомогою паличок, ще близько 30% за допомогою веделок і  40%, які злишились, припадають на вживання їжі ложками та руками. Палички для їжі дуже популярний столовий прилад як в азіатських країнах, так і в багатьох інших країнах, - найбільш часто застосовуються в різних спеціалізованих ресторанах. YiwuYishi - це палички для їжі, виконані з екологічно чистого та вельми міцного матеріалу - натурального бамбука, які завдяки високій якості і дивовижному дизайну, комфортно розташовуються в руці, і з якими процес прийняття їжі стане ще більш незвичним і приємним.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Якісний та екологічно чистий матеріал

Натуральний бамбук

YiwuYishi - палички для їжі виконані з натурального 5-річного бамбука без додавання будь-яких домішок, воску або фарб. Матеріал проходить ретельну обробку в кілька етапів, які дозволяють створити дійсно унікальний столовий прилад.

Палички для їжі YiwuYishi Yellow 30 cm упаковка

Карбонізація

Видалення шкідників

Матеріал проходить процес карбонізації при температурі 125 °C протягом 90 хвилин, що дозволило видалити з нього вологу, а також різних мікроорганізмів і шкідників. Крім того, структура матеріалу стала більш жорсткою, що безперечно продовжить процес використання паличок для їжі.

Палички для їжі YiwuYishi Yellow 30 cm їжа в сотейнику

Комфортний дизайн

Палички для їжі відрізняються унікальним і неймовірно зручним дизайном. Зручна форма YiwuYishi дозволяє їх найбільш комфортно розташувати в руці, а 30 сантиметрової довжини буде цілком достатньо, щоб брати їжу не тільки з тарілок, салатниць, а навіть з каструль, сотейників та іншої посуду.

Палички для їжі YiwuYishi Yellow 30 cm бамбук

Ретельно відполірований матеріал

5 процесів обробки

Кожна паличка проходить 5 процесів обробки, серед яких видалення вологи, термічна обробка, шліфування та багато інших, які покликані зробити палички для їжі не тільки безпечними для здоров'я, а й дуже зручним столовим прибором для повсякденного використання.

Палички для їжі YiwuYishi Yellow 30 cm різна їжа

Палички для їжі YiwuYishi Yellow 30 cm в різних ракурсах

Тип: Палички для їжі
Бренд: Yi wu yi shi
Кількість в упаковці: 6 комплектів
Застосування: Гарячі та холодні закуски, салати і т.ін.
Вага: 32 г
Розмір (см):