Парасолька Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Super Portable Automatic Umbrella Black (6941413204217)

  • Срібло

Доставка

Звичайна ціна

Захист від дощу та сонця

Ультралегка і дуже якісна водонепроникна тканина FONEWR, з якої виготовлена парасолька, має високу щільність (210Т) і досить високий водовідштовхувальний індекс — 4 (при максимальному індексі 5), що дозволяє ефективно захищати вас від дощової води.

Після сильного дощу Вам достатньо просто злегка струснути парасольку, щоб звільнити її від дощової води. А спекотним літом парасольку забезпечує ефективний захист від ультрафіолету (UPF 40+).

* Дані вказані на основі лабараторних тестів. Оцінка водонепроникності ділиться за шкалою від 0 до 5, чим вище оцінка, тим краще рівень опору. Поверхня випробувального зразка, після проходження тестів — не мокра.

Легкий та міцний

Спиці і ручка парасольки виконані з дуже легких і високоякісних матеріалів — полікарбонату та скловолокна, які забезпечують надійність конструкції і не піддаються корозії. Завдяки цьому парасолька на довгий час залишиться вашим надійним захисником від дощу, вітру та сонця.

Надлегка конструкція

Вага парасольки становить 309 грам, що забезпечує додаткову портативність. Розміри парасольки також порадують користувачів, які носять невеликі сумки, портфелі адже довжина в складеному стані складає 32 см.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Парасолька
Бренд: Runmi
Значення UPF: 40+
Матеріал: Алюміній, полікарбонат + скловолокно
Режим открытия и закрытия: Механічний
Додатково: Парасольку не рекомендується використовувати дітям
Вага: 309 г
Колір: Чорний
Розмір: