Парова рисоварка Xiaomi ZHENMI 3L (X2)

Парова рисоварка з компактними габаритами

Парова рисоварка ZHENMI 3L (X2) місткістю 3 літри має компактні габарити: 315 × 270 × 244 мм і важить близько 5.2 кг.

Антипригарне покриття Daikin

У ній використовується 5-шарова чаша з 919 паровими отворами і антипригарним покриттям японської компанії Daikin.

Високий ступінь видалення цукру

Пароварка готує на пару в три етапи, щоб отримати рис з низьким вмістом цукру. Згідно з результатами випробувань і сертифікації SGS, проведених професійною організацією, ступінь видалення цукру з рису, пропареного цієї рисоваркою, досягає 44%, а ефект на 33% вище, ніж у аналогічних пристроїв.

Всього 22 хвилини на приготування

Завдяки інноваційній технології нагрівання, приготування займає всього 22 хвилини, що майже в два рази швидше, ніж в звичайних рисоварки.

На додаток до пропарюванню рису ZHENMI 3L (X2) також поєднує в собі приготування на пару, варіння, тушкування, дозволяє приготувати суп та тушкувати м'ясо одним натисканням кнопки.

Захисна функція. Вбудований таймер.

Пароварка обладнана магнітом, завдяки якому пристрій не увімкнеться, поки чаша для рису не буде правильно встановлена ​​усередині ZHENMI (X2).

Ви також можете запрограмувати час для приготування страви заздалегідь, за 12 годин до початку готування, щоб повернувшись з поїздки, роботи, прогулянки, вас чекала порція свіжоприготованого рису, супу або іншої страви.

Функція стерилізації

Крім того, унікальна функція цієї пароварки полягає в підтримці функції стерилізації. З її допомогою ви можете стерилізувати посуд, дитячу пляшечку і т.ін. при температурі 102 °C.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Парова рисоварка
Бренд: ZHENMI
Модель: X2
Номінальна ємність: 3 л
Номінальна потужність: 901 Вт
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна частота: 50 Гц
Розмір: 375 х 295 х 325 мм
Вага: 5.2 кг
Колір: Білий
Комплектація: