Підставка до ноутбука Xiaomi DiiZiGN I-001 N Silver

Унікальна підставка, яка подбає про ваше здоров'я

Підставка до ноутбука DiiZiGN - це якісно новий продукт, який подбає про здоров'я ваших очей, дозволить правильно підібрати кут нахилу і поставу, а також володіє масою інших вражаючих характеристик і особливостей, які забезпечать максимально комфортну роботу з ноутбуком.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Надійна конструкція пристрою

Антиковзання

Надійна монолітна конструкція пристрою в сукупності з силіконовими накладками, забезпечать стійкість вашого ноутбука на різних поверхнях виключаючи ковзання підставки.

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N під ноутбуком

Максимальна зручність перегляду інформації

Налаштування кута нахилу

Щоденна робота за ноутбуком супроводжується високим рівнем навантаження як на очі так і на шию користувача. Підставка DiiZiGN дозволить налаштувати найбільш зручний кут нахилу, при якому ви зможете відчувати себе максимально комфортно.

* Регулювання кута нахилу передбачено в підставках моделі FA-005 N, в інших моделях кут нахилу фіксований.

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N дівчина за ноутбуком

Здоров'я ваших очей

Безпечний кут перегляду

Продумана конструкція пристрою, допоможе розмістити ноутбук під кутом 18°, піднявши дисплей приблизно на 15 см. Як правило, чим вище розташований екран пристрою, тим менший рівень навантаження відчувають очі. Саме тому DiiZiGN здатний істотно зменшити рівень навантаження і на очі, і на шию, які дуже швидко втомлюється при неправильно зайнятій позі. DiiZiGN подбає про ваше здоров'я.

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N кут нахилу

Надійна і довговічна

Топові матеріали

Практично вся підставка виконана з досить гнучкї, але міцної сталі з пластиковим напиленням. Застосування високоякісних матеріалів забезпечить не тільки надійність і тривалу експлуатацію підставки, а й неперевершений зовнішній вигляд корисного аксесуара.

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N BLACK матеріал

7 етапів вдосконалення пристрою

Підставка DiiZiGN ретельно спроектована і опрацьована до найдрібніших деталей. Вона пройшла 7 етапів виробництва: порізка листових матеріалів, процес штампування, шліфування та полірування, хімічне очищення, пластифікацію поверхні, гарячу сушку, поклейку силіконових накладок до пристрою. Все це в результаті дозволило випустити продукт вищої якості.

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N опрацювання кожної деталі

Стійкість на різних поверхнях

Силіконові накладки

Єдина монолітна конструкція пристрою, його рівна поверхня, а також закруглені краї, підкреслюють геніальну форму DiiZiGN. Всі контактні поверхні пристрої оснащені силіконовими накладками, які прилягають до нижньої частини вашого ноутбука і тим самим забезпечують стійкість і виключають ковзання підставки по поверхні столу.

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N силіконові накладки

Ергономічна конструкція

Ефективне охолодження і «елітний» дизайн

Відкритість і «невагомість» конструкції підставки, не перешкоджає повітрообміну ноутбука і навіть сприяє більш ефективному охолодженню при роботі девайса. Задня частина підставки оснащена спеціальним круглим отвором, яке «прикрашене» білим силіконом і призначене для розміщення комп'ютерний проводів. Ергономічний дизайн DiiZiGN обумовлений також спеціальним місцем в якому можна розмістити мобільний девайс.

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N елементи конструкції

Універсальність

DiiZiGN - це універсальна підставка, яка прекрасно підійде для більшості ноутбуків і смартфонів представлений на ринку.

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N ноутбук і смартфон на підставці

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N в різних кольорах

Підставка до ноутбука DiiZiGN MODEL N розмір

Тип: Підставка до ноутбука і смартфона
Бренд: DiiZiGN
Модель: I-001-BLK-N
Матеріал: Холоднокатана сталь
Максимально допустиме навантаження: До 25 кг
Вага: 1.39 кг
Колір: Срібло