Пилосос побутовий Xiaomi Deerma Suction Vacuum Cleaner 179Е

Швидке та якісне прибирання з циклонним пилососом Deerma 179Е

Інноваційний циклонний пилосос Deerma 179Е з п'ятирівневою системою фільтрації, дозволить створити атмосферу затишку та чистоти у вашому домі. Для очищення різних видів підлогового покриття, м'яких меблів і найвіддаленіших куточків вашої кімнати, пилосос комплектується трьома насадками, які допоможуть швидко та якісно прибрати приміщення від пилу та сміття.

Вражаюча потужність всмоктування 20 кПа і потужний вихровий потік не залишать не єдиного шансу навіть дрібним частинкам пилу.

Deerma 179Е - пилосос який економить ваш час.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вражаюча міць

2 літровий мішок

За допомогою циклонного пилососа Deerma 179Е, ви можете досить швидко і ефективно очистити приміщення від сміття, пилу, вовни тварин і при цьому зберігати стабільну потужність всмоктування - близько 20 кПа. Пилозбірник пилососа здатний вмістити 2 літри пилу та сміття, тому вам немає необхідності спустошувати ємність після кожного прибирання.

Пилосос побутовий DEERMA Suction Vacuum Cleaner 179Е крупним планом

Три насадки для очищення всіх куточків вашого будинку

З пилососом Deerma 179Е, ви зможете заощадити значний відрізок часу на процесі збирання, а кінцевий результат вас приємно порадує. Пилосос Deerma 179Е комплектується 3 насадками. Двоступеневою щіткою, яка здатна збирати сміття з різних поверхонь: будь то килимове покриття, паркет, плитка або ламінат.

Також, насадкою, яка цілком підійде для очищення м'яких меблів. І нарешті - щілинною насадкою, завдяки якій, ви з легкістю зможете дістатися у найвіддаленіші місця кімнати та зібрати все накопиченне сміття з кутів приміщення.

Пилосос побутовий DEERMA Suction Vacuum Cleaner 179Е насадки

Комфортний процес прибирання в приміщенні

Пилосос обладнаний гнучким шлангом (що робить його ще більш маневреним), 5 метровим шнуром живлення та телескопічною трубкою (з важелем регулювання всмоктування), яка може налаштовуватися по довжині для більш комфортного процесу прибирання приміщення.

Пилосос побутовий DEERMA Suction Vacuum Cleaner 179Е прибирання килима

П'ять рівнів фільтрації

Система фільтрації циклонного пилососа Deerma 179Е має кілька рівнів фільтрації. Спочатку під впливом потужного вихрового потоку повітря, великі частки пилу / сміття потрапляють в основний двоступеневий фільтруючий елемент, після чого повітря надходить в наступну двоступеневу систему очищення, яка призначена для фільтрації більш дрібного пилу. Далі крихітні частинки пилу осідають на потовщеному губчатому фільтрі, який можна та потрібно періодично очищати від скупчення забруднень.

Пилосос побутовий DEERMA Suction Vacuum Cleaner 179Е прибирання меблів

Міцна конструкція

Пилосос виготовлений з комбінації міцних і надійних матеріалів: ABS пластику, поліпропілену (PP), полікарбонату (PC) і полівінхлорида (PVC). Всі елементи конструкції пилососа ретельно продумані і при його правильній експлуатації, він прослужить досить довго.

Пилосос побутовий DEERMA Suction Vacuum Cleaner 179Е прибирання кавових зерен і паперу

Пилосос побутовоий DEERMA Suction Vacuum Cleaner 179Е всмоктування води

Прогумовані колеса пилососа Deerma 179Е, забезпечать практично безшумне пересування пристрою та дозволять зберегти в "повній цілості" підлогове покриття.

Пилосос побутовий DEERMA Suction Vacuum Cleaner 179Е колеса

Компактний і стильний

Deerma 179Е має досить компактні габарити - 336 х 255 х 275 мм. А завдяки стильному сучасному дизайну, він впишеться практично в будь-який інтер'єр.

Пилосос побутовий DEERMA Suction Vacuum Cleaner 179Е в кімнаті

Тип: Циклонний пилосос
Бренд: Deerma
Модель: DX179E
Ємність: 2 л
Материал: ABS пластик, поліпропілен (PP), полікарбонат (PC) і полівінхлорид (PVC)
Номінальна потужність: 1200 Вт
Потужність всмоктування: ≥20 КПа
Рівень шуму: ≤76 дБ
Робоча напруга: 220 В - 50 Гц
Вага: 3.3 кг
Довжина шнура живлення: 5 м
Розмір: 336 х 255 х 275 мм
Комплектація: Пилосос, 3 насадки
Колір: Помаранчевий