Пилосос Xiaomi Mi Vacuum Cleaner mini White (BHR4562GL)

Компактний дизайн

Пилосос Mijia SSXCQ01XY розроблений у вигляді гнучкого бездротового портативного пристрою.

Зокрема, пристрій має досить компактні розміри 267 x 55 x 55 мм і вагу всього 0.5 кг, тому користувачі можуть легко тримати його в руках при прибиранні.

Більш того, ця компактна конструкція також дозволяє зберігати пилосос в ящику або в валізі, що зручно для подорожі або ділової поїздки.

Високошвидкісний мотор, ефективна очистка

Бездротовий міні-пилосос Mijia SSXCQ01XY обладнаний сучасним безщітковим двигуном, що працює на швидкості 88 000 об/хв з потужною силою всмоктування до 13 кПа, дозволяючи всмоктувати і очищати дрібний пил, шерсть домашніх тварин, харчові крихти і т.ін.

Крім того, конструкція з подвійним повітропровом також збільшує інтенсивність очищення і економить споживання заряду акумулятора.

2 змінні насадки

Бездротовий пилосос Mijia має 2 змінні насадки з гнучкими можливостями «трансформації», що задовольняють всі потреби користувачів в прибиранні.

В результаті ви можете очищати від сміття книжкові шафи, віконні прорізи, комп'ютерну клавіатуру, м'які меблі та навіть салон автомобіля.

Пилозбірник з фільтруючим елементом

Усередині пилозбірника є подвійна система фільтрації, сталева сітка основного фільтра і фільтр HEPA, який очищає до 99.5% великих і дрібних частинок пилу діаметром від 0.3 до 1 мкм.

Зручне блокування кнопок

Завдяки продуманій конструкції пилососа, вам необхідно лише нахилити його та натиснути кнопку відкриття пилозбірника, щоб висипати сміття, що скупчилося.

Крім того, в Mijia SSXCQ01XY використовується система блокування кнопок, що допомагає уникнути випадкового відкриття пилозбірника.

Тривалий час автономної роботи

Портативний пилосос Mijia оснащений акумулятором, заряду якого вистачить на 30 хвилинне прибирання в кімнаті або салоні автомобіля.

Для зарядки акумулятора в пилососі передбачений Type-C роз'єм.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний пилосос
Бренд: Mi
Модель: SSXCQ01XY
Номінальна напруга: 10.8 В⎓
Номінальна потужність: 120 Вт
Розмір: 267 х 55 х 55 мм
Вага: Близько 0.5 кг (без насадки)