Подовжувач із захистом від перенапруги Xiaomi Bull GN-H406U

  • Чорний
  • 12 місяців

24 години стабільного захисту від стрибків напруги

Захистіть «серце» цінних електроприладів, використовуючи подовжувач Bull GN-H406U. Адже він здатний забезпечити цілодобовий захист підключених до нього електроприладів від стрибків напруги, які все частіше зустрічаються в наш час.

У подовжувачі Bull GN-H406U з 6 розетками та 2 портами USB передбачена сигнальна лампа, яка підсвічується червоним кольором, коли в розетці протікає великий струм*.

*Примітка: рекомендується регулярно перевіряти стан подовжувача. Якщо захисний модуль виходить з ладу, його слід замінити.

Функція захисту від навантаження

Подовжувач має вбудований чіп захисту від навантаження. Коли потужність перевищує обмежений діапазон, розетка даватиме раннє попереджувальне нагадування: синє попереджувальне світло блимає зі звуковим сигналом (автоматичне відключення через 15 секунд), щоб уникнути примусового відключення живлення та не спричинити пошкодження електроприладів*.

*Примітка. Вийміть вилку з розетки, що спричинила перевантаження, коли задзвонить попередній сигнал тривоги.

Гарантія безпеки п'ятирівневого захисту USB

Використовувані в Bull GN-H406U захисні технології роблять кожну зарядку через порти USB безпечною та надійною. Захист від перенапруги, перевантаження по струму, короткого замикання, надмірної зарядки та антистатичний захист дозволять з упевненістю заряджати різні девайси.

Вогнестійка конструкція, зручна кнопка управління

Подовжувач виготовлений з використанням вогнестійкого полікарбонату, має довжину 3 метри і відрізняється досить компактними габаритами 225 x 88 x 30 мм.

Для включення та відключення подовжувача на корпусі пристрою розташована лише одна стильна кнопка.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Подовжувач із захистом від перенапруги
Бренд: Bull
Модель: GN-H406U
Матеріал корпусу: Вогнестійкий полікарбонат
Технічні параметри: 2500 Вт (max), 10A (max), 250 В ~
Кількість розеток: 6
Кількість USB-роз'ємів: 2
Вихід USB: 5 В 2.4 A (max)
Повна довжина: 3 м
Розмір: 225 x 88 x 30 мм