Підставка для ноутбука Xiaomi MiiiW Laptop Stand (MWLS01) Black

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Ергономічна форма
Ергономічна форма підставки Xiaomi MiiiW змінює кут нахилу клавіатури на комфортніший для тривалої роботи, таким чином не тільки покращуючи охолодження ноутбука, але й знижуючи навантаження на руки.

Відведення тепла
Піднявши задню частину ноутбука всього на 8 °, значно покращується повітряний потік на вході в систему охолодження, тим самим значно підвищуючи її ефективність.

Міцне кріплення
Для кріплення підставки Xiaomi MiiiW до корпусу ноутбука використовується не простий клей, а особлива технологія мікроприсмоктування. Достатньо лише притиснути підставку до поверхні ноутбука – і готове! Але на відміну від звичайного клею, її можна мити водою для відновлення і знову закріплювати на зручному місці.

Найкращі матеріали
Підставка Xiaomi MiiiW виконана з ABS-пластику, полікарбонату та металу, разом вони забезпечують їй найвищу міцність при мінімальній вазі та повній відсутності шкідливих речовин.

Міцна конструкція
Ціліснометалічний вал у конструкції підставки Xiaomi MiiiW забезпечує їй міцність до навантажень та довговічність, він з легкістю витримує понад 30'000 циклів складання та розкладання. Крім того, на столі така підставка зовсім не ковзає, міцно утримуючи ноутбук у потрібному місці.

У найтовстішому місці товщина підставки складає всього 4.6 мм, а важить вона лише 60 грам. Навіть якщо встановити її на ноутбуці, який постійно подорожує разом з Вами, вона анітрохи не обтяжить його, але дозволить довше працювати з комфортом для себе та ноутбука.

Розміри 227,5 х 51,5 х 5,9 мм
Бренд: MiiiW
Доставка/Оплата Відправлення замовлень, оформлених до 16.30 у будні дні, здійснюється щодня.
Вага, г 55
Колір Чорний
Максимальне навантаження 5 кг
Виробник MiiiW
Кут нахилу
Матеріал ABS-пластик / PC (полікарбонат)
Артикул MWLS01
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати